• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek Św Hieronima

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: św i Hieronima

Znaleźliśmy 217 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Targówek Warszawa

15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15719066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie po remoncie 24560158 15719066 Komfortowe 3 pok. widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania.Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze wieżowca, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę - od Białołęki, po Śródmieście. To oferta skierowana do klie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 175 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15808642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400149 15808642 ?? Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 59,97 mkw 2 piętroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 mkw, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Zdjęcia są wizualizacją pokazują przykładową aranżację. Lokal wyró...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 562 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
59 m2
2027
15637316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981693 15637316 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

686 000 PLN (15 634 zł/m2)

2
1
43.88 m2
2025
15637337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981690 15637337 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z ogródkiem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających si...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (14 153 zł/m2)

3
1
62.53 m2
2025
15637323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981684 15637323 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

834 000 PLN (14 933 zł/m2)

3
1
55.85 m2
2025
15724640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZYTULNE 3-pokojowe mieszkanie dla Rodziny! 24660681 15724640 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (TargówekBiałołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkaniami do wyboru: 1- 4 pokoje od 499 352 PLN w tym gotowych do oddania! Za...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 755 PLN (14 014 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15320462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15698408 15320462 Przedstawiam idealne mieszkanie 4 pokojowe do wprowadzenia ,bez jakichkolwiek nakładów finansowych ,po generalnym remoncie z wymienioną całą instalacją elektryczną ,wraz z rozdzielnią elektryczną. W kuchni ,przedpokoju  i łazienka na podłodz...

Warszawa (Targówek), św. Wincentego

1 079 000 PLN (15 412 zł/m2)

4
1
70.01 m2
1988
15589342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957168 15589342 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською і російською.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Targówku.W inwestycji lokale projektowane są z naciskiem na funkcjo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

834 000 PLN (14 933 zł/m2)

3
1
55.85 m2
2025
15571425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21567159 15571425 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською і російською.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na Targówku.W ofercie dostępne są mieszkania o różnych metrażach i fun...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 083 096 PLN (12 600 zł/m2)

4
2
85.96 m2
2026
15571430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21567158 15571430 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською і російською.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na Targówku.W ofercie dostępne są mieszkania o różnych metrażach i fun...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 360 PLN (12 600 zł/m2)

4
2
83.6 m2
2026
15571431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21567157 15571431 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською і російською.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze na Targówku.W ofercie dostępne są mieszkania o różnych metrażach i fun...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 699 PLN (12 900 zł/m2)

3
-
63.31 m2
2026