• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy Warszawa

Znalezionych ofert: 215

15876219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią do remontu 27532908 15876219 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 33 bez windy, w budynku z 1960 r., Włochy, Okęcie.Do remontu, ciche, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem lub na flipa.Mieszkanie to:* 2 pokoje, z jednego wyjście do balkonu;* o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15881344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie 27629285 15881344 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie.Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15795076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje, klima, garaż 26089591 15795076 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., Nowe Włochy.Gotowe do wprowadzenia się, w cenie meble i wyposażenie (klasy premium), wykończone z dbałością o szczegóły. Idealne dla singlasingielki lub pary. Mieszkanie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (16 588 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15729562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Z meblami i wyposażeniem, do zamieszkania, parking 24765653 15729562 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 41 m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2025r., Włochy, Salomea.Nowocześnie wykończone i wyposażone (meble i sprzęt w cenie), gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem i wyjśc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 500 PLN (19 988 zł/m2)

3
-
41 m2
2025
15785451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, jasne studio, jest kw 25880040 15785451 Do kupienia studio 30m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2011r., Włochy, Salomea.Idealne dla singlasingielki, pary, również inwestycyjnie pod wynajem (wcześniej było wynajmowane przez pośredniczące portale).Mieszkanie to: * przechodni salon z wejściem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

440 000 PLN (14 667 zł/m2)

1
-
30 m2
2011
15869161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje | potencjał | loggia | piwnica 8 m2 27402668 15869161 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w warszawskich Włochach przy ul. Solipskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 54m2 składa się :- salon 19,2m2 z wyjściem n...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (12 389 zł/m2)

2
1
54 m2
1995
15895917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962948 15895917 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ul. Zbąszyńska 7.Mieszkanie, mimo swojej bliskości d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

983 152 PLN (17 200 zł/m2)

3
1
57.16 m2
2025
15895808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962792 15895808 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,72 mkw. w bliskiej okolicy d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 141 000 PLN (18 487 zł/m2)

3
1
61.72 m2
2026
15895614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962927 15895614 Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cieszy spokojem, zielenią i elegancją! Mieszkanie znajduje się w dzielnic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 774 zł/m2)

2
1
53.1 m2
2023
15895679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962257 15895679 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bliskiej okolicy dużych arterii al. Jerozolimskich oraz ul. Łopuszańskiej...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 952 zł/m2)

2
1
63.79 m2
2002
15895582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962146 15895582 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 72,51 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 341 000 PLN (18 494 zł/m2)

3
1
72.51 m2
2026
15895597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962221 15895597 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 42,16mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 477 zł/m2)

2
1
42.16 m2
2026