• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wielostronna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielostronna

Znaleźliśmy 4,558 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948998 15894796 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15894769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948614 15894769 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech pokoi,-ł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 000 PLN (15 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1978
15894752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27948479 15894752 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. KosiarzyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 129m2 składa się z:-4 pokoi,-kuchni i jadalni,-łazienki-...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 403 zł/m2)

4
1
129 m2
2000
15894736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948364 15894736 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (17 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1962
15894734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948363 15894734 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Andersa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,45m2 składa się z:- duży, jasny pokój dzienny z duż...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 576 zł/m2)

1
1
36.45 m2
1958
15894689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948178 15894689 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Różanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
32 m2
1970
15894690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948177 15894690 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym,- 2 sypialnie,- hol,- 2 łazienki.Mieszkanie je...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (19 853 zł/m2)

3
2
68 m2
2008
15894694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948174 15894694 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,71m2 składa się z:- pokoju dziennego,- aneksu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (20 179 zł/m2)

1
1
28 m2
2018