• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wielostronna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielostronna

Znaleźliśmy 4,703 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15794159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Metro Służew, Mokotów 26062395 15794159 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Służew. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, z jednej strony z dala od miejskiego hałasu ale z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i komunikacji miejskiej.  ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 900 PLN (17 056 zł/m2)

1
1
34 m2
1974
15884055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694063 15884055 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Dwernickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,25m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 639 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15883744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675657 15883744 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (21 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
15883400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675290 15883400 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 999 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1966
15883398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675288 15883398 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 226 zł/m2)

2
1
62 m2
2002
15882677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27672708 15882677 6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 131m2Powierzchnia dodatkowa:- 2 balkonyMieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 2000zł.Dodatko...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 702 zł/m2)

6
-
131 m2
2021
15882570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27668833 15882570 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 zostało zoptymalizowane pod wynajem pokoi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (14 184 zł/m2)

5
2
53.3 m2
1974
15882161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657882 15882161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1988NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (12 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15882118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657495 15882118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - przedpokojuMieszkanie własno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (20 476 zł/m2)

3
1
63 m2
2015