• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15882493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665341 15882493 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 5,77 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 744 PLN (29 237 zł/m2)

2
1
58 m2
2025
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15848707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26947116 15848707 60 m², 3 pokoje – Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji.Zdjęcia w ofercie są wizualizacją.Parametry:60 m², 3 pokoje1 piętro z 11Loggia + piwnicaDo generalnego remontuMokotów, Służew nad DolinkąRozkład:salon: ok 21...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15834454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707482 15834454 Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.W bliskiej odległości znajduje się pełna infrastruktura konieczna do wyg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15862176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222543 15862176 Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy Al. Jerozolimskich 109 – jednej z najbardziej reprez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (22 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1900
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
15882407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z panoramą centrum Warszawy 27663549 15882407 Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire i Ron...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (31 176 zł/m2)

4
2
85 m2
2009
15869374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406222 15869374 Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m² , położone na parterze nowoczesnej inwestycji ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (22 353 zł/m2)

4
-
85 m2
2022
15882383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661077 15882383 Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie.Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone.Lokalizacja: Warszawa Bemowo ulica K. Wyki.Mieszkanie własnościowe z KW. Uregulow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15871914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27480665 15871914 Kameralne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Jeziorku Imielińskim Cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m² z prywatnym ogródkiem ok. 30 m², położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielony...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

723 300 PLN (17 221 zł/m2)

2
1
42 m2
2000
15860405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182480 15860405 3,3 m wysokości 15 minut do Centrum Park i jeziorko pod domem Garaż Bez prowizjiSzukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, a jednocześnie pozwala w 15 minut znaleźć się w Śródmieściu?Ta kawalerka w Nowych Włochach łączy jedno i drugie.N...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
1
28 m2
2009