• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Browary Warszawskie, 36,27 m², wysoki standard 27658383 15882220 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 36,27 m², położonego na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, stanowiącego idealną propozycję dla os...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (37 500 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15882174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658192 15882174 Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów le...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (16 569 zł/m2)

3
1
51 m2
1974
15359399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16768323 15359399 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 560 384 PLN (30 596 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15844274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26828747 15844274 Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji, z dużą przestrzenią zewnętrzną i pełną infrastrukturą pod ręką – ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 41,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15752258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25156057 15752258 Przestronne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Tarchominie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą i zadbanym wewnętrznym patio. Na mieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składają się cztery ustawne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

4
2
91 m2
2005
15622267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w praktycznym układzie | Możliwe 4 pokoje 22643407 15622267 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, które łączy nowoczesność z zielonym otoczeniem? To 71,5 m² apartament przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej spełni wszystkie Twoje oc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 345 000 PLN (18 944 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15882006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27654587 15882006 Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji Miasteczka Wilanów –przy Osi Królewskiej 18. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość natury i miejskich udogodnień.Atuty nieru...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 770 000 PLN (22 405 zł/m2)

4
2
79 m2
2015
15840791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26785554 15840791 Apartament z charakterem w centrum Warszawy 73 mkw garaż możliwość 3 pokoiNie wszystkie mieszkania są podobne — i to jest jedno z nich.Na sprzedaż przestronny, narożny apartament o powierzchni 73 mkw położony przy ul. Żelaznej, w samym s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (22 603 zł/m2)

2
1
73 m2
2003
15881936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653293 15881936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWarszawa – Ursynów - Ul. Pieskowa SkałaCena: 599 000 PLN + 50 000 PLN miejsce w garażu podziemnym (do negocjacji)Nieruchomość: Powierzchnia nieruchomości wynosi 32,5 m², mieszkanie usytuowane jest na 8 pię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 152 zł/m2)

1
-
33 m2
2017
15881899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27652091 15881899 Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego otoczenia, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta. Niska z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 000 PLN (13 902 zł/m2)

2
1
51 m2
1992
15686271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny w swoim rodzaju apartament - piękny widok! 23939928 15686271 Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna — kluczowego węzła ko...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 999 PLN (19 355 zł/m2)

4
1
155 m2
2009
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008