• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny | Dobra Lokalizacja | Cicho 27563840 15877274 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m², położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dwoma balkonami, które zwiększają kom...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (14 487 zł/m2)

4
1
78 m2
2001
15876818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne I osobna kuchnia I przy metrze 27556304 15876818 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w piętnastopiętrowym budynku z 2007 roku.Najważniejsze atuty:dwustron...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (18 385 zł/m2)

3
1
65 m2
2007
15757018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25290444 15757018 Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², zlokalizowane w samym centrum Ursusa, przy ulicy Wojciechowskiego. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej interesującą. Mieszkanie znaj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

2
1
63 m2
1997
15877573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27572987 15877573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej obiecujących inwestycji na pograniczu warszawskiego Ursusa i Piastowa. Lokum znajduje się w niskiej, zaledwie dwupiętrowej...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

512 074 PLN (13 840 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15881628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642234 15881628 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO 3 pokoje – 59 m² – Nowy Targówek (Metro Trocka)Sprzedam bezpośrednio klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Płosa w Warszawie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 322 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15881610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641655 15881610 Penthouse z tarasem 70 m² Sadyba Wilanów przestrzeń, światło, prywatność Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy penthouse z imponującym tarasem o powierzchni 70 m², zlokalizowany na pograniczu Sadyby i Wilanowa przy ul. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 780 000 PLN (22 532 zł/m2)

3
-
79 m2
2010
15856590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27094812 15856590 Na sprzedaż kawalerka w samym Centrum Warszawy, zlokalizowana blisko stacja metra Centrum, Dworca Centralnego, zapewniając dobrą komunikację do każdego kąta Warszawy. Lokal znajduje się na 6. piętrze w strzeżonym bloku z windą, co zapewnia piękny, sp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (31 774 zł/m2)

1
1
31 m2
2023
15881471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632577 15881471 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy.Mieszkanie składa się z 2 pokoje osobna kuchnia ( możliwość połączenia z 1 pokojem w formie aneksu )łazienkakorzytarzDo mieszkania przynależy komórka lokatorsk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (17 152 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15881544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27638068 15881544 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów!Przestronny salon z aneksem kuchennym, z zadowalającą przestrzenią mieszczącą duży stół oraz część wypoczynkową.Duży balkon z ekspozy...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (16 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2015
15819832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny, 2-piętrowy blok obok Kampinosa 26640410 15819832 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15864993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27277642 15864993 GOCŁAW - 3 POKOJE, WYSOKIE PIĘTRO, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, GARAŻ ​ To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (19 455 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15818235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne 3 pokoje | Garaż | Blisko SKM 26588506 15818235 Na sprzedaż jasne, wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Nieruchomość jest widna, cicha i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Dzięki funkcjonalnemu układowi pomieszczeń oraz dobrej lo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 843 zł/m2)

3
1
70 m2
2005