• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15893685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m² 27916053 15893685 34 POKOJE 91,6 m² W CENIE: GARAŻ KOMÓRKA LOKATORSKA 3,38 m² BALKON 6,3 m² URSYNÓW SŁUŻEWIECPrzestronne, rodzinne mieszkanie w otoczeniu zieleni - kameralne osiedle przy Tor SłużewiecLokalizacja, która sprzedaje   - zielona, spokojna okolica przy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 459 000 PLN (16 033 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15893686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2 27916056 15893686 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,93 m², położone przy ul. Powsińskiej na warszawskiej Sadybie — jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Mokotowa.    Lokal znajduje się na parterze kameralnego, czterop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1977
15871642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27472973 15871642 * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie.Apartamenty Bokserska to kameralny, nowoczesny apartamentowiec o podwyższonym st...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 091 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15893672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Szczęśliwickim i Blue Citi 27915787 15893672 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Warszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Parku Szczęśliwickiego i Centrum Handlowego Blue City.Lokal usytuowany jest na I piętrze w kameralnym, czteropiętrowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (22 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2001
15891360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27895094 15891360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej 56 . To idealna propozycja dla os&oacut...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 247 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15893668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915765 15893668 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskiej Woli przy ul. Wolność. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1951 roku. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
46.05 m2
1951
15893667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915761 15893667 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na warszawskim Mokotowie, przy ul. Mozarta 6. To propozycja skierowana do osób poszukujących przestrzeni do stworzenia wymarzonego wnętrza od podstaw lub bezpiecznej lokaty kapitału w jedne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1978
15891304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894438 15891304 To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!Dzielnica oferuje doskonałą lokalizację i bliskość ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1991
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15893658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915380 15893658 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. RezedowaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2015 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym - 28,71 m²Sypialnia - 9,72 m²Sypialnia - 9,70 m²Łazienka -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 452 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2015