• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864965 15889950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu połączonego ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15889593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27855303 15889593 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 742 zł/m2)

1
1
31 m2
2002
15889576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27854085 15889576 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z:-salonu z wyjściem na loggie,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

3
1
58 m2
1975
15893606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915086 15893606 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15893601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915085 15893601 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RyżowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
64 m2
2011
15893586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914881 15893586 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 456 zł/m2)

3
1
59.38 m2
2019
15893567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27914280 15893567 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pułku AK Baszta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:-Funkcjonalny przedpokój,-Łazien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (19 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1960
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019