• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 594

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27854085 15889576 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z:-salonu z wyjściem na loggie,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

3
1
58 m2
1975
15893606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915086 15893606 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15893601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915085 15893601 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RyżowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
64 m2
2011
15893586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914881 15893586 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 456 zł/m2)

3
1
59.38 m2
2019
15893567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27914280 15893567 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pułku AK Baszta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:-Funkcjonalny przedpokój,-Łazien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (19 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1960
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019
15893539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913688 15893539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Jana Blatona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (14 016 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931
15893452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911257 15893452 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,90m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 384 zł/m2)

2
1
35.9 m2
2020
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15891403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27896673 15891403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,82m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (21 411 zł/m2)

1
1
23.82 m2
1964