• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 579

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899831 15893112 OFERTA OFF MARKET, W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m² zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji Mokotów Plaza.Mieszkanie można przebudować i uzyskać oddzielną sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

676 400 PLN (20 497 zł/m2)

1
1
33 m2
2005
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15879179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610886 15879179 Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci..?Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza.W skład lokalu 38m2 wchodzi przestronny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1973
15844413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy 26835743 15844413 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 kamienica zrewitalizaowana w 2022r.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie p...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (19 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1936
15892430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898827 15892430 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15892431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898826 15892431 Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z ane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15827667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643785 15827667 Mieszkanie 62.15m na 3 ostatnim piętrze w kamienicy z 1925 roku.Na wydzielonej klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania.Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , nie wymaga większych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Okna drewniane ze ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 504 zł/m2)

2
1
62.15 m2
1925
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016