• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 672

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15852609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27037123 15852609 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Nowoczesne 3 pokoje po remoncie Wola Metro 8 minNa sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,5 m², położone na parterze w klimatycznej kamienicy z cegły z 1949 roku przy ul. Okop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (19 406 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1949
15829651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość na Żoliborzu Artystycznym 26640884 15829651 Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25 m², położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom Development - Żoliborz Artystyczny.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 16....

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (24 722 zł/m2)

2
1
36 m2
2016
15853536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052124 15853536 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną.Nieruchomość została wykończona w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 821 zł/m2)

2
1
56 m2
2020
15642676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23122634 15642676 WIĘCEJ INFORMACJI POD NR 884 884 175Duze przestrzonne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Znany warszawski adres - ulica Poznańska.Prestiżowa, modna i bardzo pożądana lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (24 667 zł/m2)

2
-
75 m2
1927
15779883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro Gdański | 58,8 m² | Balkon | Garaż 25793316 15779883 Metro Gdański Widok na Warszawę 58,8 m² Balkon Garaż8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta — jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 58,8 m² przy ul. Słomińskiego 5, w budynku z och...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (23 276 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15873096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512022 15873096 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort przestr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15873076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511911 15873076 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna - np. pod najem krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokale o różnych powierzchniach i różnej c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

4
-
57 m2
1959
15873078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511921 15873078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15841459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789909 15841459 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ursusie Niedźwiadek położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80ych.Mieszkanie składa się z:- dwóch sypialni,- salonu z wyjściem na balkon,- oddzielnej ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 897 zł/m2)

3
1
50.4 m2
1980
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15872956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506815 15872956 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,71 m2, położone na 12. piętrze w prestiżowej inwestycji Woronicza 33B (deweloper OKAM). To idealna propozycja dla osób szukających nieruch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 500 PLN (20 500 zł/m2)

3
-
71 m2
-