• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15728414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24742034 15728414 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 63,6 m² Warszawa Gocław, ul. Awionetki RWDBiuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić  przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze w budynku z lat 80. przy ulicy Awionetki RWD na warszawskim Go...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

2
1
63 m2
1981
15528958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20578313 15528958 4 pokojowe, ponad 90m² - owe mieszkanie, na 4 piętrze z 8, wykończone w nowoczesnym stylu, pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.Dwustronna ekspozycja (północno-zachodnia oraz wschodnia), od strony podw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 000 PLN (18 878 zł/m2)

4
2
90 m2
2017
15865681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304851 15865681 Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m², położone na 5. piętrze w zadbanym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Ronson. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15811657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439899 15811657 ...::: Mokotów nowoczesne osiedle niska zabudowa balkon lub taras etap VI 2026 ::...0% od Kupującej StronyPierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce zostało odznaczone międzynarodowym, ekol...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

2
1
58 m2
2026
15832078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703294 15832078 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż tylko w naszym biurze, bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m², położone na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku z 1976 roku przy ulicy Synów Pułku na Bemowie.To idea...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (15 906 zł/m2)

2
1
41.43 m2
1976
15681634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna nieruchomość w ścisłym centrum Warszawy 23863300 15681634 Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę.Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy.Nieruchomość położona jest w budynku znanym jako blok Motozbytu. Jednym z bardziej charakteryst...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 879 000 PLN (19 989 zł/m2)

3
1
94 m2
1956
15820627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649695 15820627 Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na Kabatach - 5 minut do stacji metra! Prezentujemy Państwu w pełni wykończone, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,4m2 , zlokalizowane na cenionym osiedlu "Kasztanowa Aleja 2" na warszawski...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 995 000 PLN (19 000 zł/m2)

4
-
105 m2
2005
15872294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27489857 15872294 Sprzedam mieszkanie w pełni wyposazo e w Warszawie (Białołęka ul.Berensona) o powierzchni 58,32 m2Salon z kuchnią i jadalnią.2 sypialnieŁazienka z prysznicem 2 miejsca(rodzinne) w garażu podziemnymKomórka lokatorskaOsiedle strzeżoneKontakt: Renata Ga...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (15 775 zł/m2)

4
-
58.32 m2
2012
15872274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489533 15872274 Są takie miejsca, które od pierwszego spojrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które zamiast być, po prostu… zapraszają, żeby zostać. To przy Ryżowej 32A w Starych Włochach zdecydowanie nale...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 142 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2015
15767369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25523830 15767369 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw ul. Cybernetyki Mokotów Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa – przy ul. Cybernetyki.Szczegóły mieszkan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15848621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26946221 15848621 Włochy Raków to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15833675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989543 15833675 Na sprzedaż, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Śródmieściu Warszawy, przy Alei Solidarności w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Lokal znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie je...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 584 zł/m2)

2
-
56.3 m2
1961