• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 696

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15717749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
27 m² kawalerka | Centrum | Piwnica w cenie 24536490 15717749 Prawdziwa PEREŁKA - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty Piwnica w cenie mieszkaniaNa rynku są mieszkania „gotowe” - i są też takie, które dają realną możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie pod ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 730 PLN (24 990 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15868618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386964 15868618 Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania idealne zar...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 640 PLN (20 689 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15844181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26822191 15844181 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z 42-METROWYM TARASEM!69,1 m² 3 POKOJE 2 MIEJSCA W GARAŻU KOMÓRKA W CENIE!!!WARSZAWA BIAŁOŁĘKANa sprzedaż świeżo wyremontowane, 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,1 m²,na warszawskiej BiałołęcePRZESTRZEŃ, KT...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (14 464 zł/m2)

3
1
69 m2
2000
14913227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4560892 14913227 MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJIWIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NUMEREM TELEFONU 884 884 156 IV i V piętro; 1 sąsiad na klatcePOZIOM ISalon z hallem 43,2m2Pokój 15,3 m2Kuchnia 9,9m2Łazienka 9,5m2Toaleta 1,6m2Korytarz ze schowkiem i schodami 11,2m2+ taras ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (16 972 zł/m2)

5
2
147.3 m2
1999
15852609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27037123 15852609 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Nowoczesne 3 pokoje po remoncie Wola Metro 8 minNa sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,5 m², położone na parterze w klimatycznej kamienicy z cegły z 1949 roku przy ul. Okop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (19 406 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1949
15829651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość na Żoliborzu Artystycznym 26640884 15829651 Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25 m², położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom Development - Żoliborz Artystyczny.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 16....

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (24 722 zł/m2)

2
1
36 m2
2016
15853536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052124 15853536 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną.Nieruchomość została wykończona w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 821 zł/m2)

2
1
56 m2
2020
15642676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23122634 15642676 WIĘCEJ INFORMACJI POD NR 884 884 175Duze przestrzonne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Znany warszawski adres - ulica Poznańska.Prestiżowa, modna i bardzo pożądana lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (24 667 zł/m2)

2
-
75 m2
1927
15779883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro Gdański | 58,8 m² | Balkon | Garaż 25793316 15779883 Metro Gdański Widok na Warszawę 58,8 m² Balkon Garaż8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta — jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 58,8 m² przy ul. Słomińskiego 5, w budynku z och...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (23 276 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15873096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512022 15873096 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort przestr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15873076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511911 15873076 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna - np. pod najem krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokale o różnych powierzchniach i różnej c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

4
-
57 m2
1959
15873078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511921 15873078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962