• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27316344 15866211 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m², usytuowane na 3. piętrze zabytkowej, starannie odrestaurowanej kamienicy z 1952 roku, przy najstarszej ulicy Warszawy - Krzywe Koło. To kameralne miejsce, położone na uboczu, a jednocześnie za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (26 692 zł/m2)

2
1
46.83 m2
1952
15857435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122114 15857435 Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa!Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone przy ulicy Ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1961
15839115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26739870 15839115 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Kwit...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (29 730 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15870132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje, kameralne osiedle, blisko SKM 27420319 15870132 64 m² balkon + ogródek 2 miejsca postojowe 2018 rok WawerZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63,9 m², położonego przy ul. Błękitnej w Wawrze.To idealna propozycja dla osób, które szukają spo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 469 zł/m2)

2
-
64 m2
2018
15854194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071772 15854194 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku.Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki- przedpokoju.Ekspozycja okien po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15856081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083144 15856081 Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie , wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz . Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. ...

Warszawa (Praga-Południe), Międzynarodowa

830 000 PLN (18 043 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15834391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27064208 15834391 3 Pokoje przy samym Metrze Imielin - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Lokalizacja : Tuż przy stacji Metra Imielin oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów. Dwustronny Układ: Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją wschód-zachód , co gwarantuje ...

Warszawa (Ursynów), Jana Wasilkowskiego

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15777245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25733639 15777245 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia blisko Jeziora Czerniakowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego. Układ pomiesz...

Warszawa (Mokotów), Bernardyńska

820 000 PLN (15 185 zł/m2)

3
1
54 m2
1977
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936
15831110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu 26686201 15831110 Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy — blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej ulicy, co podnosi komfort mieszkania.Opis mieszkaniaMieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15812308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, 65,2 m², spokój i cisza 26479043 15812308 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m², położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970 roku i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970