• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 572

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562438 15877138 Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych lokalizacji na Starym Mokotowie, w otoczeniu parków, nieopodal metr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 799 000 PLN (24 129 zł/m2)

4
2
116 m2
1998
15876779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555604 15876779 3‑pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem – gotowe do wprowadzenia.Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi‑Północ?To 3‑pokojowe mieszkanie przy ul. Siedleckiej to idealna propozycja dla osób, któr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 995 zł/m2)

3
1
55.25 m2
2008
15591190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe po generalnym remoncie ul.Czapelska 21998899 15591190 Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej.Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu z 2015 roku.Mieszkanie po generalnym remoncie w 20023roku.Jest nowo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (23 889 zł/m2)

2
1
36 m2
2015
15827468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619891 15827468 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Olchowy Park przy ul. Marii Callas 10 na warszawskiej Białołęce. Podana cena obejmuje wykończenie łazienki oraz podłogi i drzwi wewnętrzne (bez AGD ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15811305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26431022 15811305 ..:: Apartament Willa Miejska Wilanów Rumiana Prestiż ::..Apartament dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu.Z przyjemnością prezentujemy apartament w stanie deweloperskim, dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu, znajdujący się w ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 000 PLN (16 723 zł/m2)

5
2
296 m2
2022
15021917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 7131233 15021917 Mieszkanie znajduje się w modernistycznym, 3-piętrowym budynku, który powstał w 1947 roku,według projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Budynek położony jest na Starym Żoliborzu, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy,przy ulicy Ks. Jerze...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
27 m2
1947
15876961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27559278 15876961 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona dla siebie – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu.Idealna baza dla osób, które szukają trwał...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (21 575 zł/m2)

3
-
73 m2
2020
15857569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125496 15857569 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m² garaż podziemny balkon ul. Głębocka – BiałołękaNa sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Głębockiej na strzeżonym, zadbanym osiedlu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
63 m2
2006
15876904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27558429 15876904 Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m², położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim Kamionku.Mieszkanie łączy charakter starszego budownictwa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1938
15876895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27558428 15876895 Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach. Jest to trzy-poziomowy apartament z pełnowymiarowym strychem, piwnicą i garażem oraz z dostępem do niedużego ogródka (na wyłączność) w domu dwurodzinnym (w domu s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (9 547 zł/m2)

6
2
309 m2
2001
15876903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558425 15876903 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim – komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Ochoty – Szczę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15828184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe Mieszkanie na Warszawskim Powiślu 26616794 15828184 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżowy adres z  potencjałem inwestycyjnym? Zapraszam na warszawskie Powiśle - do miejsca, gdzie miejska energia spotyka się z parkową ciszą.Lokalizacja, Której Nie Trzeba ReklamowaćPowiśle to od lat absolutny nu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (19 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1967