• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 573

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15828184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe Mieszkanie na Warszawskim Powiślu 26616794 15828184 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżowy adres z  potencjałem inwestycyjnym? Zapraszam na warszawskie Powiśle - do miejsca, gdzie miejska energia spotyka się z parkową ciszą.Lokalizacja, Której Nie Trzeba ReklamowaćPowiśle to od lat absolutny nu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (19 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1967
15802454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna 26266840 15802454 Przestronne 85 m² w Starej Miłosnej - cegła, loggia, strych z potencjałem, cisza drugiej linii zabudowyNa sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85 m², położone na 3. piętrze kameralnego budynku z czerwonej cegły z 1996 roku, w zielo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (11 647 zł/m2)

3
1
85 m2
1996
15723942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament z ogrodem na półpiętrze | Wi 24647369 15723942 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z OGRODEM NA PÓŁPIĘTRZE WILANÓW - ZAWADYZapraszamy do odkrycia unikalnego apartamentu o powierzchni 127,5 m², położonego w sercu najbardziej kameralnej części Wilanowa - na Zawadach. To idealna propozycja dla osób poszukujących ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 741 250 PLN (21 585 zł/m2)

4
2
127 m2
2006
15876763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27552942 15876763 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2019 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga nakładów inwestycyjnych.• 86 m2• 2 piętro (w budynku znajduje się wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
-
86 m2
2019
15798189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26164546 15798189 Nowoczesne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² z klimatyzacją , sporym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej przy widzie. Apartament wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 739 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15876709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548392 15876709 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 96-metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie blisko przystanku autobusowego i Alej Jerozolimskich, niedaleko CH Skorosze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią, dodatkowo dwa poko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
-
96 m2
2011
15834496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe na Bielanach 27548257 15834496 Lokalizacja, lokalizacja… i jeszcze raz lokalizacjaTo mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej.Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira, w rejonie skrzyżowania ulic Kasprowicza, Sokratesa i Przy Agorz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

3
1
50 m2
1976
15861584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
25,62 m2 w odrestaurowanej kamienicy - Konopacka 27208170 15861584 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ.  Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na ul. Konopackiej, w sercu warszawskiej Nowej Pragi - okolice Stalowej, Z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

512 000 PLN (20 480 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15876682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27547523 15876682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA – BRAK PROWIZJISprzedam lub zamienięŚwieżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy al. Dwudziestolatków 1A (na pograniczu dzielnicy Ochota i Włochy).Podsta...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
-
47 m2
1972
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15875176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525725 15875176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 z 8 pięter. Mie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 315 000 PLN (32 875 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15876073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27529699 15876073 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i pralnią wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie. Lokal znajduje się przy ul. Wapowskiego 4 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny ch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

677 000 PLN (17 359 zł/m2)

2
-
39 m2
-