• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 570

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15618392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22563195 15618392 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica oferująca mieszkańcom wiele atrakcji oraz wygodę życia dzięki bliskości centrum Warszawy. Bogata oferta edukacyjna, liczne parki i tereny zielone sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2021
15594515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22054211 15594515 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Bielan. Jest to świetna lokalizacja dla osób studiujących lub pracujących w centrum, którzy cenią sobie spokój ,ciszę i bezpieczeństwo ale również szybki dojazd do centru...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
56 m2
2003
15874992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament I dwa tarasy I duże okna 27524731 15874992 Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku.Budynek usytuo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (19 835 zł/m2)

3
2
121 m2
2008
15876307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antresola | Zamknięte osiedle | przy Balatonie 27535231 15876307 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15876193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532551 15876193 OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości Ireny Jagnickiej w upadłości (Sygn. akt WA2M GUp-s15432024) ogłasza p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 500 PLN (11 770 zł/m2)

3
-
56.2 m2
-
15857808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133626 15857808 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 859 PLN (16 777 zł/m2)

4
1
59 m2
2026
15857802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133628 15857802 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

757 330 PLN (17 612 zł/m2)

2
1
43 m2
2027
15857807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133625 15857807 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 772 PLN (19 218 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15816007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26609055 15816007 Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy do zamieszkania wynajmu, urządzony z dbałością o każdy szczegół wyposa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

441 540 PLN (18 398 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15793020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029730 15793020 Super lokalizacja w sercu Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską. Mieszkanie jest narożne dwustronne i dobrze doświetlone. Ze wz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (19 327 zł/m2)

2
-
49 m2
1957
15779884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 36 m² | 2 pokoje | garaż | 2 Komórki lok. 25793317 15779884 2 pokoje z ogródkiem 36 m² garaż dwie komórki lokatorskie spokojne osiedle   Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku, ciszę i zieleń zamiast balkonów sąsiadów oraz mieszkanie, które daje komfort zbliżony do domu, a jednocześnie wygodę życia ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2012