• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 568

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15717749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
27 m² kawalerka | Centrum | Piwnica w cenie 24536490 15717749 Prawdziwa PEREŁKA - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty Piwnica w cenie mieszkaniaNa rynku są mieszkania „gotowe” - i są też takie, które dają realną możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie pod ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 730 PLN (24 990 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15868618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386964 15868618 Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania idealne zar...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 640 PLN (20 689 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15779883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro Gdański | 58,8 m² | Balkon | Garaż 25793316 15779883 Metro Gdański Widok na Warszawę 58,8 m² Balkon Garaż8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta — jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 58,8 m² przy ul. Słomińskiego 5, w budynku z och...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (23 276 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15873096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512022 15873096 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort przestr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15873076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511911 15873076 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna - np. pod najem krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokale o różnych powierzchniach i różnej c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

4
-
57 m2
1959
15873078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511921 15873078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15872956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506815 15872956 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,71 m2, położone na 12. piętrze w prestiżowej inwestycji Woronicza 33B (deweloper OKAM). To idealna propozycja dla osób szukających nieruch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 500 PLN (20 500 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15728414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24742034 15728414 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 63,6 m² Warszawa Gocław, ul. Awionetki RWDBiuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić  przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze w budynku z lat 80. przy ulicy Awionetki RWD na warszawskim Go...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

2
1
63 m2
1981
15865681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304851 15865681 Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m², położone na 5. piętrze w zadbanym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Ronson. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15811657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439899 15811657 ...::: Mokotów nowoczesne osiedle niska zabudowa balkon lub taras etap VI 2026 ::...0% od Kupującej StronyPierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce zostało odznaczone międzynarodowym, ekol...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

2
1
58 m2
2026