• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 583

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15772518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
za pół roku koniec budowy! 25612870 15772518 ? Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla WasSzukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego będzie dla Ciebie idealne.Dodatkowo jest też miejsce postojowe w g...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 620 PLN (17 014 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15709881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA? TAK:) zapytaj o warunki 24366284 15709881 POŁÓWKA BLIŹNIAKA OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZakończenie budowy w marcu 2026 = porządkujemy teren_______________________________________ Przemyślany układ - wygoda dla całej rodziny  Parter:• Przestronny salon z wyjściem do ogródka...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 103 000 PLN (11 619 zł/m2)

5
4
181 m2
2026
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15353671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16635950 15353671 Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 194 PLN (21 987 zł/m2)

5
3
141 m2
2025
15777234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25732698 15777234 Nowoczesne mieszkanie w zielonej części warszawskiego Rakowa – idealne dla rodzin.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskich Włoch. Inwestycja obejmu...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 054 000 PLN (18 491 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15729798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767025 15729798 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 475 PLN (21 058 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15708479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24341800 15708479 Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Pokoje słoneczne, strona płd.-zach., balkon 6 m2 z widokiem na zielony ogród. Kuchnia z AGD i zabudową, łazienka, funkcjonalne szafy wnękowe w hallu i sypialni. Klimatyza...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15858123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27139297 15858123 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m², usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 614 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15866211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27316344 15866211 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,83 m², usytuowane na 3. piętrze zabytkowej, starannie odrestaurowanej kamienicy z 1952 roku, przy najstarszej ulicy Warszawy - Krzywe Koło. To kameralne miejsce, położone na uboczu, a jednocześnie za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (26 692 zł/m2)

2
1
46.83 m2
1952
15857435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122114 15857435 Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa!Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone przy ulicy Ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1961
15839115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26739870 15839115 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie przy ul. Kwit...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (29 730 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15834391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27064208 15834391 3 Pokoje przy samym Metrze Imielin - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Lokalizacja : Tuż przy stacji Metra Imielin oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów. Dwustronny Układ: Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją wschód-zachód , co gwarantuje ...

Warszawa (Ursynów), Jana Wasilkowskiego

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
1981