• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27876180 15890398 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-cz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 574 400 PLN (16 366 zł/m2)

5
2
96.2 m2
2022
15890397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876179 15890397 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 411 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1960
15890376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27875909 15890376 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Anieli KrzywońBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-czterech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (11 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1977
15890364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875902 15890364 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 892 zł/m2)

3
1
74 m2
2002
15890373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875899 15890373 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,2m2 składa się z:– przestronny hall – 7,38 m²,– salon z ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (17 408 zł/m2)

1
1
38.2 m2
2006
15890123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27871402 15890123 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Tomcia PaluchaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,51m2 składa się z:- przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową, - łazienka przestronna ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 457 zł/m2)

1
1
33.51 m2
2002
15890122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27871401 15890122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15889952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864968 15889952 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970Budynek został ocieplony, a klatka schodowa gruntownie wyremontowana. Części wspólne są regularn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006
15889822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862180 15889822 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Potoki w unikalnej inwestycji Ogrody Potoki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 79,79 m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (23 811 zł/m2)

3
2
79.79 m2
2015
15889821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862179 15889821 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy LaskuBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 2 sypialni, - salonu, - kuchni,- łazienki z wanną,- oddzielnego WC.Mieszkanie ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
56 m2
1979