• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877077 15890438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-hol,-salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (21 200 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15890436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877075 15890436 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,22m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (20,6...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (22 856 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2019
15890368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875904 15890368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-2 pokoje (22.95 m2 i 11.33...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864965 15889950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu połączonego ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15889593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27855303 15889593 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 742 zł/m2)

1
1
31 m2
2002
15889576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27854085 15889576 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z:-salonu z wyjściem na loggie,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

3
1
58 m2
1975
15893606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915086 15893606 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15893601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915085 15893601 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RyżowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
64 m2
2011