• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 570

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15856577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 56 m² | CICHE| jasna kuchnia | piwnica! 27094080 15856577 3 pokoje 56,5 m² ciche jasna kuchnia balkon Żoliborz - ul. Przasnyska 16ANa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m², położone przy ul. Przasnyskiej 16A na warszawskim Żoliborzu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamera...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (15 339 zł/m2)

3
1
56 m2
1967
15807588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aluzyjna, 3 pok., 61m2, gotowe do wprowadzenia 26370317 15807588 Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia.Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfortowe ży...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 918 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15801275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-3 pok. po generalnym - Hala Wola - park - metro 26233624 15801275 ENGLISH VERSION BELOW.SUPER LOKALIZACJA - PARK - METRO - ŁADNE PRZESTRONNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - LOGGIA - MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA KW.Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością urządzenia 3 pokoju), bardzo wygodne mieszkanie przy uli...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1985
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15765414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470487 15765414 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 172 PLN (23 188 zł/m2)

2
-
54 m2
2025
15711024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24391247 15711024 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 882 PLN (23 146 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15710410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24377040 15710410 Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 50,58 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 962 PLN (19 119 zł/m2)

1
-
50 m2
2025
15711028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24391253 15711028 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,19 m2 usytuowane na I piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 315 895 PLN (20 561 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15710413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377044 15710413 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 469 216 PLN (22 603 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15711027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391251 15711027 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 927 PLN (20 159 zł/m2)

2
-
56 m2
2025