• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 594

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15891399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896624 15891399 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. IgańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni- dwóch pokoi- łazienk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (11 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1990
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15890673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882916 15890673 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,27m2 składa się z:-salon z wyjściem na ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 193 zł/m2)

2
1
49.27 m2
2007
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882888 15890672 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zaniemyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy)Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (19 051 zł/m2)

1
1
24.67 m2
1956
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15890564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879187 15890564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,87m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-tr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 019 zł/m2)

3
1
49.87 m2
1970
15890510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879095 15890510 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba PerecaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,07 m2 składa się z:-Salon – 15.62 m2,-Pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 226 zł/m2)

3
1
48.07 m2
1971
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020
15890473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877456 15890473 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-trzech pokoi,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

4
1
76 m2
2025
15890457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877372 15890457 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy:NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,21 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 999 PLN (19 105 zł/m2)

2
1
38.21 m2
2026