• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 568

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864658 15889940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,84m2 składa się z:-oddzielnej kuchni i z ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (24 686 zł/m2)

2
1
66.84 m2
1955
15889823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862182 15889823 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99m2 składa się z:Poziom dolny:-salon połączony...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 343 zł/m2)

4
1
99 m2
1995
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15893668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915765 15893668 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskiej Woli przy ul. Wolność. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1951 roku. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
46.05 m2
1951
15893644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915342 15893644 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,22m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - korytar...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (25 274 zł/m2)

3
1
71.22 m2
2017
15893604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915095 15893604 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. ŁuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 123m2. W skład nieruchomości wchodzą:- Kuchnia z pełną zabudową oraz m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
2
123 m2
1997
15893610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915082 15893610 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 posiada:- salon z aneksem kuchennym, - ustawną sypialnię z miejscem na dużą szafę,- łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2017
15893585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914888 15893585 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino RossiniegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (12 936 zł/m2)

2
1
56.43 m2
2013
15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15893589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914883 15893589 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15893587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914880 15893587 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020