• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 60m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 899 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1985

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:
- salonu z otwartą kuchnią,
- 2 pokoi,
- łazienki,
- toalety.

W mieszkaniu jest klimatyzacja, bardzo dużo miejsca do przechowywania, duża szafa w przedpokoju i w pokojach.
Mieszkanie po remoncie generalnym z wymianą elektryki.

Powierzchnia dodatkowa:
- balkon,
- komórka lokatorska

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł

Do mieszkania przynależą również dwa miejsca parkingowe.

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Znanieckiego na Pradze-Południe to wygodne miejsce do życia z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, apteki oraz tereny zielone i rekreacyjne.

Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym, co zapewnia komfort codziennego dojazdu

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894703
  • Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894703

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

899 000 PLN

14 983 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1985

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:
- salonu z otwartą kuchnią,
- 2 pokoi,
- łazienki,
- toalety.

Mieszkanie po remoncie generalnym z wymianą elektryki.

Powierzchnia dodatkowa:
- balkon,
- komórka lokatorska

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł

Do mieszkania przynależą również dwa miejsca parkingowe.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)