• Nieruchomości na sprzedaż

BEZ PCC! BEZ PROWIZJI!Apartament 3 pok. salon 33m2

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 75m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 650 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Centrum Warszawy na wyciągniecie ręki. Apartament z dużym salonem, garderobą i prywatną loggią na Woli.
Szukasz przestrzeni, która idealnie wpisuje się w wielkomiejski styl życia, a jednocześnie oferuje pełną funkcjonalność? Ten nowoczesny, 3-pokojowy apartament przy ul. Kolejowej to propozycja stworzona z myślą o osobach, które nie uznają kompromisów, gdy w grę wchodzi komfort, lokalizacja i świetny design.

Światło, przestrzeń i nowoczesny standard
Apartament usytuowany jest na 2 piętrze w kameralnym, 7-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia. Ogromnym atutem nieruchomości jest dwustronny układ, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz naturalne doświetlenie wnętrz o każdej porze dnia. Panoramiczne przeszklenia dodają przestrzeni wyjątkowego, wielkomiejskiego charakteru.

Architektura wnętrza - inteligentny układ
Strefa dzienna (33 m²): Imponujący salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. To idealnie zaprojektowana przestrzeń do codziennego relaksu i podejmowania gości. Z salonu płynnie przechodzimy na loggię.

Dwie dodatkowe sypialnie (po 11 m² każda): Ustawne, jasne pokoje, które idealnie sprawdzą się jako nowoczesne pokoje dziecięce, sypialnia gościnna lub prywatna strefa fitness.

Garderoba (5,5 m²): Wyjątkowo pojemna, przemyślana przestrzeń zlokalizowana w przedpokoju. Zapomnij o wielkich, przytłaczających szafach w pokojach - tutaj z łatwością zmieścisz całą rodzinną garderobę.

Łazienka + osobna toaleta: Funkcjonalny podział strefy sanitarnej, który gwarantuje maksymalną wygodę i prywatność zarówno domownikom, jak i odwiedzającym gościom.

Loggia: Twoja prywatna strefa chilloutu na świeżym powietrzu - idealne miejsce na poranne espresso lub wieczorny relaks z widokiem na miasto.

Topowa lokalizacja: Wola, która dyktuje trendy
Ulica Kolejowa to jeden z najbardziej pożądanych adresów na mapie Warszawy. Łączy w sobie bliskość biznesowego City z dostępem do najlepszej miejskiej infrastruktury. W kilka minut dotrzesz stąd pieszo do stacji metra, przystanków tramwajowych, Dworca Zachodniego oraz najmodniejszych punktów stolicy, takich jak Fabryka Norblina czy Browary Warszawskie. Wokół znajdziesz liczne restauracje, kawiarnie, butiki i punkty usługowe.

Smart Choice - dlaczego warto?
Stan deweloperski - czyste płótno, które wykończysz dokładnie tak, jak chcesz, bez konieczności kosztownych przeróbek.

Zakup bez podatku PCC 2% - realna oszczędność na starcie inwestycji.

Premium udogodnienia - możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Szukasz innych parametrów? W naszym portfolio posiadamy szeroki wybór nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego na terenie całej Warszawy. Chętnie znajdę dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Nie przegap tej okazji - dwustronne apartamenty z tak dużym salonem i dwustronnym układem z garderobą w tej lokalizacji to rzadkość na rynku.

Zadzwoń lub napisz do mnie już dziś i umów się na prywatną prezentację!

Przedstawione w ogłoszeniu wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma Hampton Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. W przypadku transakcji pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane mailowo, telefonicznie lub osobiście zapytanie jest Hampton Home Beata Wróblewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Przejazd 4lok.U4, 02-654 Warszawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną treść Klauzuli Informacyjnej oraz więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce RODO - Klauzule Informacyjne. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894869
  • Data publikacji: 18 maja 2026 20:37 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Paweł Wróblewski

Paweł Wróblewski

+48XXXXXX404
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894869

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 650 000 PLN

22 000 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Paweł Wróblewski

+48535530404

Główne cechy:

  • Powierzchnia 75m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2026

Opis - BEZ PCC! BEZ PROWIZJI!Apartament 3 pok. salon 33m2

Światło, przestrzeń i nowoczesny standard

Architektura wnętrza - inteligentny układ