• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 39m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 620 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1959

Opis szczegółowy

Prezentuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,9m² , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Puławskiej 66/70 w Warszawie. Budynek z 1959 roku to klasyczna, solidna zabudowa Starego Mokotowa z lat 50., ceniona za trwałą konstrukcję, wysokość pomieszczeń oraz funkcjonalny układ mieszkań. W ostatnich latach budynek został wyposażony w nowoczesną windę , co znacząco zwiększyło komfort mieszkańców i podniosło standard nieruchomości. Budynek jest zadbany i utrzymany w dobrym stanie technicznym.

MIESZKANIE

Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon , osobnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni ok. 3 m².

Wnętrza są jasne, ustawne i gotowe do dalszej aranżacji . Na podłogach znajduje się drewniany parkiet który daje możliwość renowacji i przywrócenia mu klasycznego charakteru typowego dla mieszkań Starego Mokotowa. Kuchnia została wyposażona w podstawową zabudowę meblową oraz sprzęt AGD. Łazienka utrzymana jest w jasnej kolorystyce i posiada kabinę prysznicową oraz wydzielone miejsce na pralkę.

W lokalu wykonano częściową wymianę instalacji elektrycznej , co stanowi dobrą bazę do ewentualnych dalszych prac modernizacyjnych według potrzeb nowego właściciela.

Układ mieszkania daje możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu, co pozwala na wydzielenie osobnej sypialni i uzyskanie funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego .

LOKALIZACJA

Warszawa| Mokotów| ul. Puławska

Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Puławska 66/70 znajduje się w sercu Starego Mokotowa, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające szybki dojazd do centrum miasta, biznesowej części Mokotowa oraz innych dzielnic Warszawy. W niedalekiej odległości znajduje się również stacja metra Racławicka.

W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska - sklepy, piekarnie, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, apteki oraz lokale gastronomiczne. Lokalizacja idealnie łączy miejski charakter z dużą ilością zieleni i spokojem typowym dla Starego Mokotowa.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią bliskość terenów rekreacyjnych i parków . W kilka minut można dojść do Parku Morskie Oko, Parku Dreszera czy Pola Mokotowskiego - jednych z najpopularniejszych terenów spacerowych i rekreacyjnych w Warszawie. W okolicy znajdują się także ścieżki rowerowe, siłownie plenerowe oraz liczne miejsca idealne do spacerów i odpoczynku.

To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary , jak i jako inwestycja pod wynajem dzięki świetnej lokalizacji i bardzo dobrej komunikacji.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Salon ok. 21m2
Kuchnia ok. 11m2
Łazienka ok.3 m2
Korytarz ok. 4m2
Balkon ok. 3m2

ATUTY NIERUCHOMOŚCI

prestiżowa lokalizacja na Starym Mokotowie - jedna z najbardziej cenionych i klimatycznych części Warszawy,
świetna komunikacja miejska - liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz bliskość stacji metra Racławicka,
szybki dojazd do centrum miasta, biznesowego Mokotowa i uczelni wyższych,
pełna infrastruktura w zasięgu spaceru: sklepy, restauracje, kawiarnie, piekarnie, apteki i punkty usługowe,
bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych: Park Morskie Oko, Park Dreszera oraz Pole Mokotowskie,
mieszkanie jasne i dobrze doświetlone dzięki dużym oknom,
funkcjonalny układ : przestronny pokój oraz osobna kuchnia,
budynek wyposażony w nową windę ,
dodatkowa piwnica ok. 3 m²,
klasyczny drewniany parkiet z potencjałem do renowacji,
bardzo dobra propozycja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie pod wynajem

STAN PRAWNY NIERUCHOMOŚCI

Forma własności: Własność

DODATKOWE INFORMACJE

Czynsz administracyjny -ok .700 PLN
Istnieje możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie

W ofercie zaprezentowano dodatkowo wizualizację pomieszczeń z uwzględnieniem również aranżacji w wersji 2 pokojowej.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Wiktor Falis zewski
Senior Premium Property Advisor
Real Estate License Number 28283

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Załączony plan nieruchomości jest poglądowy.

Agencja WHITE LION INVESTMENTS jest objęta obowiązkiem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Posiadamy OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 26.04.2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami (Dz. U. z 2019 r., poz. 804).

Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.
Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas transakcji.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Wiktor Faliszewski (licencja nr: 28283)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897481
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:07 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Wiktor Faliszewski

Wiktor Faliszewski

+48XXXXXX303
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897481

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

620 000 PLN

15 897 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Wiktor Faliszewski

+48733644303,+48733644303

Główne cechy:

  • Powierzchnia 39m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1959

Opis - Mieszkanie

MIESZKANIE