• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 334

15814006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645164 15814006 Do sprzedaży prezentujemy pięknie położony dom usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o powierzchni 126m 2 . Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Dom usytuowany na działce o powierzchni 888m 2 . Dom aktualnie w stanie surowym zamkniętym,...

Kruszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

499 000 PLN (3 960 zł/m2)

4
-
126 m2
-
15845224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26857764 15845224 Polecamy na sprzedaż dom - budynek usługowy idealny pod inwestycję!Nieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie - oddalonej około 10 km od Mogilna.Na powierzchnię obiektu 900 m2 składają się 2 połączone ze sobą budynki :- jeden wybudowany w 1996 roku (skład...

Dąbrowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (443 zł/m2)

2
-
900 m2
1996
15824545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Łomianek || Cicha okolica || Segment 26640451 15824545 Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkład pomieszczeń1) Podpiwniczenie:- kotłownia - suszarnia - pomieszczeni...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 085 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
155 m2
1988
15454496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18942882 15454496 Na sprzedaż gotowa inwestycja! Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowaną kamienicę w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 600m 2 z możliwością zwiększenia jej powierzchni zabudowy o dodatkowe 450m 2 . Nieruchomość usytuowana n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
600 m2
-
14107510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103544 14107510 Do sprzedaży polecamy przestronny dom wolnostojący wraz z funkcjonującym lokalem handlowym w Kamieniu Krajeńskim z pięknym widokiem na las i rzekę. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji; pierwsza stanowi piwnicę, druga to przestrzeń handl...

Kamień Krajeński (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

1 200 000 PLN (2 667 zł/m2)

5
-
450 m2
1999
15328501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15933812 15328501 Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom w miejscowości Zawada, o powierzchni 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 900 m 2 . Dodatkowo pomieszczenia gospodarcze (33 m 2 ). Dom ocieplony, nowa elewacja oraz dach budynku. Parter domu gustown...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
-
215 m2
-
15729393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24761600 15729393 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny segment w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Czyżkówku. Nieruchomość o powierzchni 108 m 2 z ogrodem (ok 200 m 2 ) oraz garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (8 796 zł/m2)

4
1
108 m2
-
15884352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27699584 15884352 Dom + działka 1300 m² MPZP MNU Daszewice ul. Poznańska Cena: 769 000 zł Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w Daszewicach (gmina Mosina), przy ul. Poznańskiej – w lokalizacji o dużym potencjale mieszkaniow...

Daszewice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

769 000 PLN (8 095 zł/m2)

2
1
95 m2
1990
14984328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6093643 14984328 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest obiekt mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 242,87 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 148 m 2 w samym centrum Chodzieży. Budynek w zabudowie zwa...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

149 000 PLN (616 zł/m2)

11
-
242 m2
-
15060662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8592012 15060662 NA SPRZEDAŻ LEWY I PRAWY SEGMENT BLIŹNIAKA W RATAJACH (GMINA CHODZIEŻ) Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, bez podpiwniczenia z 2 miejscami postojowymi na działce oraz ogródkiem przydomowym o pow. 348 m 2 . Nieruchomość oddan...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

683 650 PLN (5 650 zł/m2)

5
1
121 m2
2024
14940831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5217233 14940831 NA SPRZEDAŻ DOM PARTEROWY W NIETUSZKOWIE SUPER OFERTA !!! Na sprzedaż parterowy dom - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem mieszkalnym bądź usługowym, poddasze nieużytkowe, bez podpiwniczenia o łącznej powierzchni użytk...

Chodzież (Nietuszkowo) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

1
1
70 m2
-
14689890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 163067 14689890 NA SPRZEDAŻ DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W CHODZIEŻY. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, w którym z jednej strony można cieszyć się naturą i przywilejami właściciela domu, a z drugiej strony ma się to, co mają zwolennicy miesz...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

335 000 PLN (2 233 zł/m2)

4
-
150 m2
2003