• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 286

15873028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27511172 15873028 TYLKO U NAS Dom w Murowańcu Na sprzedaż dom z 2021 roku o powierzchni 136 m2 , usytuowany na działce 550m2 w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż całkowicie wykończony ,ładnie położony dom w Murowańcu, Na powierzchnię którego składają się: ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 190 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15859320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27167231 15859320 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, prywatności i bliskości na...

Płocie (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

2 717 440 PLN (9 671 zł/m2)

5
2
281 m2
2015
15820494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649958 15820494 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejscowości Stare Faszczyce, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni.Oferta dot...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

930 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
1
177 m2
2025
15886621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27762918 15886621 Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem!- Ogródki działkowe Przystań znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy.- W bliskiej odległości znajduje się sklep Biedronka.- Bliskość do Obwodnicy daje możliwość szybkiego poruszania ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15885373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727432 15885373 Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia.Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto było tu być.Ten dom nie jest „kolejną ofertą”.To gotowa decy...

Krośnica (Małopolskie, gm. Krościenko nad Dunajcem)

1 618 920 PLN (14 455 zł/m2)

4
-
112 m2
2026
15633837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22902759 15633837 Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu zieleni, co zapewnia ciszę, spokój oraz prywatność, z dala od miejski...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 550 000 PLN (8 892 zł/m2)

8
3
399.23 m2
2000
15885370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727425 15885370 Są nieruchomości, które kupujesz… i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia.Ta willa w miejscowości Ciche to gotowa baza pod dochodowy biznes lub komfortowe życie połączone z inwestycją — w jednym z najbardziej dynamicznie ro...

Ciche (Małopolskie, gm. Czarny Dunajec)

1 999 000 PLN (1 095 zł/m2)

12
-
1825 m2
1990
15454987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18951318 15454987 Dom parterowy z użytkowym poddaszem (całkowicie podpiwniczony) 8-pokojowy o powierzchni całkowitej 350m2, pow. użytkowej ok. 300,5m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 693m2 z 2003 roku w spokojnym miejscu Gryfina, Górny Taras. Dom zadbany i zami...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 880 000 PLN (5 371 zł/m2)

8
3
350 m2
2003
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975
15884028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692049 15884028 Bliźniak z dużym tarasem spokojne życie w Jeleśni (blisko Żywca)Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla małej rodziny szukającej ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrej lokalizacji niedaleko Żywca.Dom oferuje wygod...

Jeleśnia (Śląskie, gm. Jeleśnia)

375 000 PLN (5 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1955