• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 287

15885373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727432 15885373 Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia.Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto było tu być.Ten dom nie jest „kolejną ofertą”.To gotowa decy...

Krośnica (Małopolskie, gm. Krościenko nad Dunajcem)

1 618 920 PLN (14 455 zł/m2)

4
-
112 m2
2026
15633837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22902759 15633837 Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu zieleni, co zapewnia ciszę, spokój oraz prywatność, z dala od miejski...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 550 000 PLN (8 892 zł/m2)

8
3
399.23 m2
2000
15885370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727425 15885370 Są nieruchomości, które kupujesz… i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia.Ta willa w miejscowości Ciche to gotowa baza pod dochodowy biznes lub komfortowe życie połączone z inwestycją — w jednym z najbardziej dynamicznie ro...

Ciche (Małopolskie, gm. Czarny Dunajec)

1 999 000 PLN (1 095 zł/m2)

12
-
1825 m2
1990
15454987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18951318 15454987 Dom parterowy z użytkowym poddaszem (całkowicie podpiwniczony) 8-pokojowy o powierzchni całkowitej 350m2, pow. użytkowej ok. 300,5m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 693m2 z 2003 roku w spokojnym miejscu Gryfina, Górny Taras. Dom zadbany i zami...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 880 000 PLN (5 371 zł/m2)

8
3
350 m2
2003
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975
15884028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692049 15884028 Bliźniak z dużym tarasem spokojne życie w Jeleśni (blisko Żywca)Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla małej rodziny szukającej ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrej lokalizacji niedaleko Żywca.Dom oferuje wygod...

Jeleśnia (Śląskie, gm. Jeleśnia)

375 000 PLN (5 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1955
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025
15864414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267285 15864414 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Cianowice, gm Skała, Dom w stanie deweloperskim, bez PCC i prowizji.Powierzchnia całkowita: 109,82 m2Powierzchnia użytkowa: 81,12 m2Zakończenie inwestycji I kw 2027Dostępne są 3 domy:Bud...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

710 000 PLN (6 514 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15881554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638373 15881554 Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który pozwala na wygodne zamieszkanie dwóch rodzin ...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

650 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
398 m2
1970