• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15883134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27673537 15883134 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej powierzchni 46 293 m² (4,63 ha), położoną 8 km od centrum Stargardu.Nieruchomość stanowi dawny kompleks folwarczny i znajduje się w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazde...

Strzyżno (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 115 000 PLN (731 zł/m2)

1
-
4261 m2
1933
15601298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22213720 15601298 Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni 1980 m² wraz z dużą działką o powierzchni 6113 m² 10 km od Stargardu i ok. 40 km od Szczecina. Opis nieruchomości: budynek w dobrym stanie technicznym, w pełni zadaszony, z pomieszczeniami socjalnymi, ...

Kurcewo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

800 000 PLN (404 zł/m2)

1
-
1980 m2
1930
15745351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25056073 15745351 Na sprzedaż kompletna hala magazynowa o powierzchni 1260 m² (wymiary: 70 m x 18 m, wysokość: 6 m). Idealna pod magazynowanie zboża, maszyn, materiałów budowlanych lub inne przeznaczenie – zależnie od potrzeb.Hala w chwili obecnej jest zdemontowana – ...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

380 000 PLN (302 zł/m2)

1
-
1260 m2
2016