• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 158

15857726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27132565 15857726 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo miejscowości na Mazurach Olecku.Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

4 843 900 PLN (2 950 zł/m2)

3
1
1642 m2
2008
15886172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749861 15886172 Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra Świętokrzyska.Do sprzedania dwa połączone lokale o łącznej powierzchni 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
122 m2
2009
15894439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942619 15894439 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15510278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Twój dom! Twój biznes 20122011 15510278 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż  nieruchomość gruntową, znajdującą się w miejscowości Skórcz.Skórcz- miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, położone na północno-wschod...

Skórcz (Pomorskie, gm. Skórcz)

1 900 000 PLN (2 184 zł/m2)

9
-
870 m2
2009
15894469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942781 15894469 Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o...

Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

295 000 PLN (1 756 zł/m2)

2
-
168 m2
1925
15661848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stacja paliw na sprzedaż z dużą działką 23489363 15661848 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Nieruchomość była wcześniej wykorzystywana...

Kalinowa (Łódzkie, gm. Zapolice)

880 360 PLN (3 623 zł/m2)

11
-
243 m2
1993
15895936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27963249 15895936 Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 761 m² Gotowy do działalności obiekt produkcyjno-magazynowy. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny budyne...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 250 000 PLN (1 872 zł/m2)

11
-
1202 m2
1970
15895309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27961819 15895309 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 102 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
5
282 m2
2026
15886484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27758528 15886484 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022
15839793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760998 15839793 Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w ArturówkuTo nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lok...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (11 094 zł/m2)

12
2
631 m2
1896
15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997
15793309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036558 15793309 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta, p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 799 000 PLN (20 733 zł/m2)

3
-
135 m2
2018