• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15884663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Wrzeszcz | Parter | 82m2 27708633 15884663 Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska!LOKAL:Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m², położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdańska Wrzeszcza przy ul. Sobótki 22Nieruchomość znajduje się zaledwie o...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 299 000 PLN (15 841 zł/m2)

11
-
82 m2
1976
15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-