• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15860287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181248 15860287 Zapraszam do zakupu wyjątkowego obiektu pensjonatowego położonego przy ul. Oberconiówka 25 i 25a, Zakopane.Dane obiektu:Działki ewid nr.: 1534, 1537 obręb 123 oraz 1533 i 15314 obręb 123 udział w drodze.Powierzchnie:działki - 1 234 mkw, zabudowy - 4...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

12 915 000 PLN (9 860 zł/m2)

1
-
1309.89 m2
-
15822868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26649994 15822868 Na sprzedaż lokal usługowy – centrum Poznania, ul. PiekaryNa sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,8 m², położony w ścisłym centrum Poznań, przy ulicy Piekary.Lokal znajduje się na poziomie -1, w oficynie odrestaurowanej kamiennicy. Wejście prowad...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

180 000 PLN (5 844 zł/m2)

3
-
30.8 m2
-
15824493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26650045 15824493 Kompleks budynków o funkcji magazynowo-spedycyjno-biurowej. Bardzo duży potencjał biznesowy dzięki możliwość adaptacji użytkowej do potrzeb różnych branż! Możliwe przeznaczenie: mała spedycja (np. firm kurierskich), logistyka, magazynowanie, handel h...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 900 000 PLN (2 539 zł/m2)

1
-
15712 m2
2000
15739589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24934045 15739589 Lokal handlowo-usługowy w rewelacyjnej lokalizacji! Prestiżowa ulica Paderewskiego łącząca Stary Rynek z Placem Wolności. Dawny salon renomowanej firmy jubilerskiej W.Kruk. Lokal widoczny ze Starego Rynku (ok. 25 m). Dwa poziomy: parter i piwnica (np...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 990 000 PLN (12 407 zł/m2)

1
-
241 m2
-
15723015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24629832 15723015 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246 Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul . Legionów.Wszystkie powyższe lokale są wynajęte.Łączna powierzchnia budynku to 18...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

1 405 000 PLN (7 806 zł/m2)

1
-
180 m2
1960
15798140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26163060 15798140 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Budynek komercyjny działający hotel pracowniczy Siemianowice ŚląskieWolnostojący budynek usługowy 4 kondygnacje ul. Stefana Żeromskiego 21Powierzchnia działki: 1972 m²Opis nieruchomościNa sprzedaż wolno...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

9 500 000 PLN (6 874 zł/m2)

1
-
1382 m2
1981
15723016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24629831 15723016 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246 Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul . Legionów.Wszystkie powyższe lokale są wynajęte.Łączna powierzchnia budynku to 18...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

1 405 000 PLN (7 806 zł/m2)

1
-
180 m2
1960
15522837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20454441 15522837 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacjiNieruchomość położona w Gdańsku Wrzeszczu, w pobliżu skrzyżowania ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z Al. Grunwaldzką, która stanowi główny ciąg komunikacyjny Wrzeszcza.______________________...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 998 608 PLN (5 927 zł/m2)

1
-
1012 m2
1996
15521217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20415629 15521217 Na sprzedaż oferujemy obiekt produkcyjny w miejscowości Biadki, położonej dogodnie między Krotoszynem a Ostrowem Wielkopolskim. Obiekt jest w pełni wyposażony w infrastrukturę produkcyjną i posiada pełne zaplecze socjalne, co czyni go idealnym miejsc...

Biadki (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

890 000 PLN (996 zł/m2)

1
-
894 m2
1990
15674275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23724840 15674275 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący572 711 788Drewniany Góralski Dom Wakacyjny z Bali u Podnóża Beskidów – Bielsko-Biała dzielnica StraconkaWyjątkowy, klimatyczny dom w stylu zakopiańskim, zbudowany przez górali z bali, położony tuż przy szlakach ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

8
-
170 m2
1988
15815979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26649901 15815979 JOANNA TROJAK Agent prowadzący 500 212 731Na sprzedaż obiekt przy ul. Jana III Sobieskiego 17 w Bielsku-Białej do generalnego remontu.Budynek mieszkalny z oficyną zbudowany końcem XVIII w. barokowo-klasycystyczny . Położony przy głównej ulicy Jana ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

554 400 PLN (2 400 zł/m2)

1
-
231 m2
-
15812212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26469817 15812212 NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY PRACOWNICZE z wysokim obłożeniem niezależnie od sezonu.Lokalizacja: NA...

Chylice (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

1
-
660 m2
1990