• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 161

15613133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22462275 15613133 Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku z wystawą oraz wjazdem bezpośrednio z ulicy Gdyńskiej.Lokalizacja: Miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa, zale...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

8 880 000 PLN (6 938 zł/m2)

1
-
1280 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15741908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981732 15741908 Do sprzedaży proponowana jest nieruchomość gruntowa, składająca się z działek ewidencyjnych numer 3623, oraz 3621 z obrębu 4, o łącznej powierzchni 1.463 m2, zabudowana budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni użytkowej 1.815,74 m2, położona w Lubin...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

2 990 000 PLN (1 635 zł/m2)

1
-
1829.21 m2
1995
15538728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20788542 15538728 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali usługowych w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A znajduje się ogółem 5 lokali, w budynku B , 12 lokali o powierzchni od 51 m...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 681 PLN (13 530 zł/m2)

3
-
57.7 m2
2026
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15893432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27911389 15893432 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15889396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849843 15889396 Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m² i znajduje się w willi, na poziomie przyziemia. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, aneksu kuchennego, łazienki oraz komórki. L...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (5 807 zł/m2)

1
-
44.6 m2
1960
15835670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zarabiające domki na Kaszubach gotowe od zaraz! 26849007 15835670 Gotowa inwestycja turystyczna - Mikroresort + możliwość rozbudowy Kaszuby!Gotowy, działający kompleks - zero inwestycji startowych! Możesz zacząć wynajmować od pierwszego dnia!Jeśli szukasz projektu, który daje wyższy zwrot niż mieszkania na wynajem ...

Skorzewo (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

1 800 000 PLN (6 429 zł/m2)

9
-
280 m2
2024
15670254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23640968 15670254 Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z szybkim wjazdem i wyjazdem w kierunku Warszawy, Gdańska, Łodzi, Częstochowy, Katowic, zaledwie 500 m od drogi krajowej nr 91" Lotnisko Pyrzowice-Katowice w odległości około 20 km Eurot...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

990 000 PLN (1 176 zł/m2)

11
-
842 m2
1990
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15836788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY, DOMKI NAD MORZEM 26720612 15836788 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA!OŚRODEK WYPOCZYNKOWY na działce powierzchni 3,5h, w atrakcyjnej lokalizacji Jarosławcu, zaledwie 15 ...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

10 500 000 PLN (13 125 zł/m2)

12
-
800 m2
2000