• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 359

15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15851636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo 27012965 15851636 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieck...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15847274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26905893 15847274 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem – Warszawska 64A, 53 m², blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna kolorystyka, naturalne światło i harmonijne połączenie drewna z nowoczes...

Białystok (Piasta I), Warszawska

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15868917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sienkiewicza | 3 pokoje | 48,2m2 | 1 piętro 27394336 15868917 Nie każdy szuka „gotowca”.Niektórzy szukają możliwości.To mieszkanie przy ul. Sienkiewicza to właśnie taka przestrzeń — czysta karta, którą możesz zaprojektować dokładnie pod siebie.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia: 48,20 m²• Piętro: 1 4• Lokaliz...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15822990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje po generalnym remoncie- Towarowa - Piasta 26637990 15822990 WYJĄTKOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ Białystok ul. Towarowa Os. Piasta I 58,5 m² 3. piętro balkon piwnicaNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,5 m², po komplekso...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

569 000 PLN (9 810 zł/m2)

4
1
58 m2
-
15765659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25478745 15765659 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998