• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 548

15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15891225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893007 15891225 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego i stylowego mieszkania, zlokalizowanego w samym sercu Poznania, przy ul. Masztalarskiej 6. To propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, historyczny klimat oraz komfort życia w centru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

975 000 PLN (13 302 zł/m2)

3
1
73.3 m2
-
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15891122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887921 15891122 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Poznań, Piątkowo (ul. Znanieckiego)Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego, jasnego i dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie, przy ul. Floriana Zna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 497 zł/m2)

2
1
52.1 m2
2000
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15890567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879383 15890567 Na sprzedaż mieszkanie po remoncie:- nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią i bezpiecznikami- ładny parkiet po cyklinowaniu + nowe listwy przypodłogowe- wszystkie ściany i sufity po szpachlowaniu, przemalowane na biało- łazienka i kuchnia got...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
52.02 m2
1970