• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 69

15239276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551169 15239276 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3260 m2 znajdującą się w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowań domków jednorodzinnych. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, wg....

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

586 800 PLN (180 zł/m2)

-
-
3260 m2
-
6667844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77556 6667844 Piękny, stylowo urządzony dwurodzinny dom o powierzchni 374 m2 w miejscowości Korytów kŻyrardowa. Usytuowany na podwyższonej działce z widokiem na zalew. Zaprojektowany wg. indywidualnego projektu i wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dom j...

Żyrardów (Korytów a) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 590 000 PLN (4 251 zł/m2)

8
2
374 m2
2009
15795964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109900 15795964 Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze, w reprezentacyjnej klatce schodowej, a s...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

598 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
66 m2
2024
15799713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196545 15799713 Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m², 3. piętro, ul. Legionów PolskichPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m², znajdującego się na 3. piętrze solidnie wybudowanego budynku z cegły przy ulicy Legionów Polsk...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

315 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
13897420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2204361 13897420 Nieruchomość zajmuje trzy wewnętrzne kondygnacje.Całość utrzymana w wysokim standardzie. Lokal, znajduje się w budynku położonym w ścisłym centrum miasta. W promieniu kilku minut zlokalizowane są ważne dla funkcjonowania firmy instytucje oraz obiekt...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

807 073 PLN (3 587 zł/m2)

3
2
225 m2
2011
13897086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2203957 13897086 Wysoki standard nieruchomości zapewni dobry start i zachęci klientów To miejsce cieszy się zasłużenie dobrą opinią, choć rodzaj dotychczasowej działalności właścicieli nieruchomości nie należy do najłatwiejszych (branża motoryzacyjna). Wysoki standar...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

490 000 PLN (490 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15197757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja i miejsce w historii 12356359 15197757 RS Real Estate przedstawia nową inwestycję w sercu historycznego Żyrardowa.Tylko 30 minut pociągiem z Warszawy,40 minut do Łodzi ( 200 m od dworca ).Idealne na inwestycję pod wynajem.47 m mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

444 000 PLN (9 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2024
15860043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27181217 15860043 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (Os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki.Dom budowany w latach 2004-2009 metodą tradycyjną, utrzymany jest w ba...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 900 000 PLN (6 909 zł/m2)

4
2
275 m2
2009
15651727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23347817 15651727 Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone na os. Teklin w Żyrardowie. Okna na 2 strony świata. At...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

629 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15770905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25567049 15770905 Mieszkanie w bardzo dobrym układzie - 3 samodzielne pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Osobna kuchnia. Korytarz dość duży - nadaje się do ustawienia szaf. Miejsca postojowe są pod blokiem. Przystanki autobusowe oraz liczne punkty usługowe tuż o...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

470 000 PLN (7 460 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15795976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109894 15795976 Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze, w reprezentacyjnej klatce schodowej, a s...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

598 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
66 m2
2024
15791319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989600 15791319 ROZKŁAD POMIESZCZEŃPodpiwniczenie:garaż3 dodatkowe pomieszczenia gospodarczeWyższy parter:wiatrołap (terakota, panele ścienne)kuchnia (gres, gładź, imitacja cegły, drewniane blaty)salon z jadalnią (deska barlinecka, kominek)WCPiętro:komunikacja (podł...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 130 000 PLN (5 539 zł/m2)

1
-
204 m2
1983