• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 69

15671456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23671786 15671456 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bli źniaczej, usytuowanego na spokojnym i cichym osiedlu w Żyrardowie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 160 m2  to idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort i ciszę, jedn...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

940 000 PLN (5 875 zł/m2)

6
2
160 m2
-
15853594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053242 15853594 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze w Żyrardowie przy ul. Nietrzebki. Lokal gotowy do wprowadzenia, z wyodrębnioną księgą wieczystą i bez jakichkolwiek obciążeń prawnych. Dostępny od za...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15586013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21892504 15586013 Do sprzedaży działka gruntu na obrzeżach miasta Żyrardowa od strony osiedla Wschód. Okolice ul. Pustynnej. Działka o powierzchni 1890 m2, położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: z oznaczeniem symbolami: 10M...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

321 300 PLN (170 zł/m2)

-
-
1890 m2
-
15663764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23537283 15663764 Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - funkcjonalny budynek usługowo-mieszkalny położony na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców oraz osób poszukujących stabilnych źródeł dochodu. Przes...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

6 000 000 PLN (11 385 zł/m2)

11
-
527 m2
2000
15522790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20454040 15522790 Do sprzedaży dom piętrowy w Żyrardowie o powierzchni całkowitej około 280 m2, zbudowanym na działce o pow. 640 m2, zbudowany z pustaka w roku1998, ocieplony, po GENERALNYM REMONCIE.  Posesja ogrodzona, z miejscami parkingowymi. Budynek zbudowany ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

6
-
280 m2
-
15794990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26086410 15794990 Do sprzedaży udział 34 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału wchodzi budynek mieszkalny jednopiętrowy- kamienica z lat 30-tych. Sprzedaży...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

676 000 PLN (5 160 zł/m2)

4
2
131 m2
-
15518493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20344131 15518493 Do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący, po generalnym remoncie znajdujący się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Na działce znajduje się dodatkowy budynek o pow. ok. 70 m2 , który został zaaranżowany na cele mieszkaniowe. Całkowicie wyremontowany...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

5
-
270 m2
-
15796876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26133197 15796876 Do sprzedaży dom wolnostojący w Żyrardowie, dwulokalowy dla jednej lub dwóch rodzin-dom posiada 2 niezależne wejścia na parter i piętro. Budynek z lat 60-tych, rozbudowany w latach 70-tych, nowsza część zbudowana z cegły kratówki i pustaka, warstwa...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

875 000 PLN (5 029 zł/m2)

7
2
174 m2
-
15239237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551165 15239237 Do sprzedaży kamienica blisko Centrum miasta o pow. około 600 m2 położona na działce 1000 m2. Budynek z cegły, 2 piętrowy. Na parterze znajdują się 3 lokale użytkowe, ogrzewane niezależnie z piecy gazowych. 2 lokale wyremontowane po około 40 m2...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

2 100 000 PLN (3 500 zł/m2)

1
-
600 m2
-
15239195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13551133 15239195 Prezentujemy lokal handlowo- usługowy na sprzedaż w centrum Żyrardowa. Lokal ma powierzchnię 25,6 m2, znajduje się na parterze w bloku 5 piętrowym z 2000 roku. Lokal składa się z głównego pomieszczenia, przedpokoju, poczekalni, pomieszczenia socj...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

235 000 PLN (9 400 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15239115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551175 15239115 Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 5624 m2 w Żyrardowie. Zlokalizowana jest w okolicy ul. Jaktorowskiej. Wszystkie media w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, gaz. Prąd znajduje się na działce. Szerokość działki to ok. 25 m. ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 040 440 PLN (185 zł/m2)

-
-
5624 m2
-
15239304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551145 15239304 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 5506 m, położona w dynamicznie rozwijającej się części Żyrardowa, na osiedlu Wschód. To doskonała propozycja dla inwestorów i deweloperów, którzy szukają terenu z dużym potencjałem rozwoju. N...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

3 500 000 PLN (636 zł/m2)

-
-
5506 m2
-