• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 57

15841104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787753 15841104 Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11A w Chrzanowie. Obiekt wyposażony jest w mroźnię o wielkości około 2 500 mkw., kotł...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

22 000 000 PLN (3 143 zł/m2)

1
-
7000 m2
1980
15840967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787346 15840967 Na sprzedaż zespół obiektów magazynowo-produkcyjnych położony w Województwie Małopolskim miejscowość Chrzanów, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie innych zakładów przemysłowych. Obecne przeznaczenie zakła...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

42 000 000 PLN (2 005 zł/m2)

1
-
20948 m2
1971
15840842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26786077 15840842 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w Chrzanowie przy ul. Fabrycznej 29C – dawny hotel pracowniczy, usytuowany na działce o powierzchni 2?533 mkw.Budynek składa się z 3 kondygnacji i wymaga kapi...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

600 000 PLN (500 zł/m2)

11
-
1200 m2
1971
15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15884099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695333 15884099 Do sprzedania działka w Chrzanowie Małym. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.Atutem są media miejskie zlokalizowane przy działce ( prąd, wodociąg, internet).Działka zlokalizowa...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

467 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15877520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27571122 15877520 Gotowa do zamieszkania kawalerka zlokalizowana na parterze w budynku w Chrzanowie Małym.Mieszkanie o powierzchni 28,32 m2 jest w pełni wykończone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Zielona i ...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

425 000 PLN (15 179 zł/m2)

1
-
28 m2
2018
15291932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14927676 15291932 NIERUCHOMOŚĆDom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać jako dodatkowy pokój lub zaprojektować w nim ogród zimowy. Na parte...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (3 623 zł/m2)

5
1
207 m2
2023
15871355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27468297 15871355 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 **Budynek mieszkaniowobiurowy Kolonia Stella Chrzanów**Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych części Chrzanowa na osiedlu Stella, w południowej części mia...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

3 690 000 PLN (2 460 zł/m2)

12
-
1500 m2
2000
15871356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27468298 15871356 KRYSTIAN STAŃCZYKAgent prowadzący693 248 448 **Budynek mieszkaniowobiurowy Kolonia Stella Chrzanów**Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych części Chrzanowa na osiedlu Stella, w południowej części miasta. To ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

3 690 000 PLN (2 460 zł/m2)

1
-
1500 m2
2000
13677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1982557 13677451 Działka rolna w miejscowości Chrzanów Mały. W planie zagospodarowania przestrzennego teren częściowo przewidziany pod usługi i przemysł. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej w drodze woda, prąd i gaz. Istnieje możliwość podziału ziemi i zaku...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 400 000 PLN

-
-
10000 m2
-
13700877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2005408 13700877 Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana przy głównej drodze. Wszystkie media miejskie w granicy działki, dojazd asfaltem do wjazdu na A-2 około 1,5 km.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjna oferta CENA DO NEGOCJACJI !!!Lokalizacja...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 060 000 PLN

-
-
10100 m2
-
13677306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 99029 13677306 Teren inwestycyjny o powierzchni 18839 m2, szerokość działki od frontu 35 m. Dojazd drogą asfaltową, media: prąd , woda, gaz. Teren częściowo utwardzony i ogrodzony. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z preznaczeniem po...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 767 800 PLN

-
-
18839 m2
-