• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 85

15862984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235174 15862984 Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 83 m², położony w Dąbrowie Górniczej, który łączy wygodę mieszkania z przestrzenią i prywatnością domu. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim wejściem z zewnątrz, prywatnym ogrodem o powierz...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

899 000 PLN (10 831 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15213300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12759528 15213300 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej 4731m2 - idealna jako lokata kapitału w rozwijającej się części Gminy Błędów.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: ...

Dąbrowa Górnicza (Błędów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

307 515 PLN

-
-
4731 m2
-
15886542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27761951 15886542 Kontakt telefoniczny: 509988902GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J. PIŁSUDSKIEGONieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Dąbrowie Górniczej przy al. Józefa Piłsudskiego, w rejonie intensywnie rozwijającej się zabudo...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 800 000 PLN

-
-
2477 m2
-
15884163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695900 15884163 Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

304 030 PLN

-
-
691 m2
-
15882567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27668830 15882567 Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

335 340 PLN

-
-
708 m2
-
15877399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27569888 15877399 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m², w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Górniczej, Trzebiesławice.Działka z dostępem do prądu i wody, gaz w drodze. Z widokiem na Bukową Górę. Ogrodzona ...

Dąbrowa Górnicza (Trzebiesławice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

220 000 PLN

-
-
1241 m2
-
15866575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320866 15866575 Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 7577 mkw .Teren z przeznaczeniem pod inwestycję deweloperską.Nieruchomość o wymiarach ok 90 m x 73 m , częściowo zabudowana w skład którejwchodzą dwie ...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

9 200 000 PLN (7 077 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
15866507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320821 15866507 Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 7577 m2 .Teren z przeznaczeniem pod inwestycję deweloperską.Nieruchomość o wymiarach ok 90 m x 73 m , częściowo zabudowana w skład której wchodzą 2 dzia...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

9 200 000 PLN (1 215 zł/m2)

-
-
7574 m2
-
15665688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23581023 15665688 Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r. Dom wolno...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 975 000 PLN (6 741 zł/m2)

5
-
293 m2
2012
15099134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9789604 15099134 DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA W Dąbrowie Górniczej - UL. Związku Orła Białego. ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY DĄBROWY GÓRNICZEJ Działka frontowa pow. 2202 m2, wjazd z ulicy, płaska. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy. W bezpośr...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

297 270 PLN

-
-
2202 m2
-
15820969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26597677 15820969 Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane w taki sposób by produkcja była najbardziej efektywna. Cały teren...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (1 084 zł/m2)

11
-
2399 m2
2009
15605598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22307617 15605598 Halam urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m², garaż duży, wiata, budynek magazynowy. Działka o powierzchni - 1 152 m², prostokątna, w...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

610 000 PLN (530 zł/m2)

11
-
1152 m2
1980