• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Jasień

Znalezionych ofert: 86

15888994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Wróbla Staw!! 27839783 15888994 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do zamieszkania,- funkcjonalny rozkład,- klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok,- dodatkowa przestrzeń przechowywania - duża komórka lokatorska (5,48m2),- indywidualne ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (16 341 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15836381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 3 pokoje | wysoka jakość | Jasień 26709758 15836381 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m²Budynek z 2020 roku z windą4. piętro w 4-piętrowym blokuGotowe do zamieszkania - bez dodatkowych nakładów finansowychSalon z ekspozycj...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (11 787 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15847019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe do zamieszkania 3 pok. | hala gar. 26900540 15847019 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu OPTIMA. Świetne miejsce do zamieszkania i na inwestycje! Zapraszam do zapozna...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

754 000 PLN (12 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15805721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Jasień 26314815 15805721 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- salon z aneksem kuchennym, szafą w zabudowie or...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (11 616 zł/m2)

3
2
86 m2
2013
15834651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SŁONECZNE 3 POKOJE JASIEŃ W SPOKOJNEJ OKOLICY 26883455 15834651 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.MIESZKANIE:Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym, zajmuje powierzchnię 62,20 m² i składa się z 3 pokoi, co czyni je idealny...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
1993
15886862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27770462 15886862 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom z 2012r. 6 pokoiRemont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety jesion, parapety, całość wyszpachlowana pomalowana farbą gruntują...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (7 586 zł/m2)

6
-
145 m2
2012
15727730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona przystań w mieście – ROD Jasień 24724460 15727730 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż: prawo do użytkowania działki rekreacyjnej ROD z dużym domem - ROD Jasień w GdańskuOferujemy Państwu prawo do użytkowa...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

215 000 PLN

-
-
392 m2
-
15881794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pok, ogród, hala garażowa x2 27649450 15881794 Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na świetnie sko...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (14 731 zł/m2)

4
2
78 m2
2021
15880983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620168 15880983 ATUTY:• Niskie opłaty – łatwe w utrzymaniu• Komunikacja miejska – tramwaj oraz autobusy• Zadaszone miejsce postojowe – brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni• Komórka lokatorska – dodatkowe miejsce np. na rower• Zaplecze handlowe i usług...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

470 000 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
34.07 m2
2015
15822588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla dużej rodziny 26644851 15822588 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:Przestronne, funkcjonalne, pod wynajem, dla rodziny, studentów, firmy lub indywidualnie.Idealnie skomunikowane.Lokalizacja:J...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 000 PLN (10 909 zł/m2)

5
-
110 m2
1997
15857679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27129436 15857679 Nowoczesny dom z ogrodem i garażem &124; 92,48 m &124; Gdańsk Jasień Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m, położony w spokojnej i rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jas...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (9 565 zł/m2)

4
-
92 m2
2026
15105458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super komfortowy loft Jasień + 2 miejsca w hali 9910938 15105458 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYkomfortowe, duże mieszkanie z tarasem 18 m i klimatyzacją !wysoki standard mieszkania sprzedawanego wraz z wyposażeniemdwa mi...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (11 214 zł/m2)

3
1
98 m2
2012