• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Jasień

Znalezionych ofert: 87

15880983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620168 15880983 ATUTY:• Niskie opłaty – łatwe w utrzymaniu• Komunikacja miejska – tramwaj oraz autobusy• Zadaszone miejsce postojowe – brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni• Komórka lokatorska – dodatkowe miejsce np. na rower• Zaplecze handlowe i usług...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

470 000 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
34.07 m2
2015
15822588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla dużej rodziny 26644851 15822588 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:Przestronne, funkcjonalne, pod wynajem, dla rodziny, studentów, firmy lub indywidualnie.Idealnie skomunikowane.Lokalizacja:J...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 000 PLN (10 909 zł/m2)

5
-
110 m2
1997
15857679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27129436 15857679 Nowoczesny dom z ogrodem i garażem &124; 92,48 m &124; Gdańsk Jasień Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m, położony w spokojnej i rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jas...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (9 565 zł/m2)

4
-
92 m2
2026
15105458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super komfortowy loft Jasień + 2 miejsca w hali 9910938 15105458 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYkomfortowe, duże mieszkanie z tarasem 18 m i klimatyzacją !wysoki standard mieszkania sprzedawanego wraz z wyposażeniemdwa mi...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (11 214 zł/m2)

3
1
98 m2
2012
15736022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący I Pasywny I 3 poziomy 24866561 15736022 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż dom pasywny wolnostojący posiadający 276,99 m2 powierzchni użytkowej posadowiony na działce 600m2. Brak skosów w całym domu. ATUTY: - Duży ogród z tarasem i miejscem na garaż- Dom wolnostojący - Gotowe...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 649 000 PLN (9 598 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15773367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń|widok na jezioro|miejsce w hali|komórka 25634425 15773367 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przestrzeń dla wymagających. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 89,55 m2 z imponującym tarasem - Gdańsk  Przystań Jasień tuż obok Jeziora Jasień. INFORMACJE:Na sprzedaż wy...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 560 000 PLN (17 528 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15876604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542218 15876604 Udogodnienia: blisko centrum; dogodny dostęp do miejskiej komunikacji; pakiet antysmogowy; smart home; w pobliżu inwestycji znajduje się galeria handlowa Forum Gdańsk, Galeria Morena oraz liczne punkty usługowo-handlowe i gastronomiczne; w okolicy zn...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

842 123 PLN (21 593 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15795594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk, Jasień, 4 pokoje z ogrodem i garażem! 26100102 15795594 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak w Gdańsku.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia,- słoneczna zachodnio-południowa ekspozycja- słoneczny ogród!- o...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

869 000 PLN (10 863 zł/m2)

4
-
80 m2
2000
15876042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE | 65 m² | TARAS I Gdańsk Jasień 27526299 15876042 Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m², położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - Gdańsk Jasień.Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o kom...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

839 000 PLN (12 159 zł/m2)

3
1
69 m2
2019
15844726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne i funkcjonalne mieszkanie 46,6 m² z Balkonem 26844490 15844726 Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy do zamieszkania — bez potrzeby remontu czy dodatkowych nakładów finanso...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2012
15821166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - 3 pokoje Lawendowe Wzgórze 26590542 15821166 Zapraszam na prezentacje!MIESZKANIE: Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z:-salonu  -kuchni- 2 sypialni- łazienki- pomieszczenia gospodarczego - korytarzaMieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości, wszystko z...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (13 476 zł/m2)

3
1
63 m2
2019
15706082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy warsztat (6 stanowisk, magazyn, biura)! 24298383 15706082 WARSZTAT: na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony, 2-kondygnacyjny (przyziemie i wysoki parter parter) warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej ok. 362,50 m2, położony w Gdańsku (dzielnica Jasień). W jego skład wchodzą:WYSOKI PARTER:Część ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 000 PLN (13 536 zł/m2)

11
-
362 m2
1989