• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 125

15870065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418619 15870065 Opiekun oferty:Bartosz Biernackitel. 602 101 602Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym.Podstawowe informacje:Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięciopię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 441 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15722825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24625864 15722825 Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 236,31 mkw., z garażem, położony na działce o powierzchni ok. 894 mkw., zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Chylice-Pólko, przy ul. ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 750 000 PLN (6 679 zł/m2)

6
2
262 m2
2025
15830402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26672777 15830402 Na sprzedaż bardzo przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w Piasecznie przy ul. Nefrytowej, tuż przy granicy z Warszawą – idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem, która szuka spokoju, zieleni i jednocześnie świetnej komunikacji z miastem. Mie...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

790 000 PLN (11 907 zł/m2)

3
-
66.35 m2
1995
15885671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27736663 15885671 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym”. Świetni sąsiedzi, 100 m do „Szkoły Marzeń”, 200 m do żłobka i przedszkola „Wesoły Tygrysek”, skle...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 375 000 PLN (8 594 zł/m2)

4
-
160 m2
1998
15785449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania | 64,04m2 | Blisko Sępólna 25879538 15785449 Dom w cenie mieszkania 64,04 m² Blisko Sępólna Kraj.*****TYLKO U NASChcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu i niezależności w cenie mieszkania? To oferta dla Ciebie.Ten dom to połączenie niezależności i ko...

Piaseczno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

489 000 PLN (7 641 zł/m2)

3
1
64 m2
2021
15865015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27278783 15865015 Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Albatrosów...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
-
112 m2
2000
15840874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26786103 15840874 Na sprzedaż dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w gminie Piaseczno objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem PSU - teren obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo atr...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 350 000 PLN (6 975 zł/m2)

11
-
767 m2
1968
15743025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25003213 15743025 Zapraszam Państwa na prezentację działek w Runowie !Działki zostały zgłoszone do podziału. Piękne zielone tereny dookoła z doskonałym dojazdem do trasy S7 i z dojazdem do Warszawy.Na działce można wybudować piękny dom wielorodzinny lub domy jednorodz...

Piaseczno (Runów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

470 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15841220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788258 15841220 Zapraszam Państwa na prezentacje domu w okolicy Głoskowa i Cementowych Stawów ! Dom powstał z projektu Julia 5 - Archon . Opis nieruchomości : Ciekawa nowoczesna bryła budynku, który posadowiony jest na działce 530 mkwNieruchomość w zabudowie bliźnia...

Piaseczno (Baszkówka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

5
2
210 m2
2025
15879119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608272 15879119 Opis nieruchomości – Julianów !Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,22 m², położone w zielonej, spokojnej części miejscowości Julianów przy ul. Czajki. Lokal usytuowany jest w kameralnym budynku, co gwa...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
70 m2
1998
15700770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24197299 15700770 Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7?635 mkw., położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Pracka w gminie Piaseczno, niedaleko Złotokłosu.W skład nieruchomości wchodzą:1?515 mkw. – działka budowlana, przeznaczona pod ...

Piaseczno (Wólka pracka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 267 410 PLN (166 zł/m2)

-
-
7635 m2
-
15826980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26626861 15826980 Do sprzedaży działka leśna 3 ha położona w Piasecznie, gmina Czaplinek powiat Drawsko Pomorskie, 100 m od jeziora Piasecznik Wielki. Z tego 27800 m2 to obszar leśny, a 2300 m2 nieużytki. Działka bardzo malowniczo położona. Porośnięta drzewami. Od jez...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

100 000 PLN

-
-
30010 m2
-