• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 125

15892660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899509 15892660 Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię, sklep ze zdrową żywnością, biuro notarial...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 100 000 PLN (10 377 zł/m2)

11
-
106 m2
2009
15892672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899504 15892672 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie, nadaje się na działalność gospodarczą, usługi, kwatery, dom noclegowy. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

11
-
440 m2
1995
15387292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17401844 15387292 Ładny dom ok. 470m2 na działce 1500m2 w Chyliczkach, między Konstancinem i Piasecznem. Powierzchnia użytkowa parteru, poddasza, domku garażowego 284,43 m2. Ponadto piwnica użytkowa 126m2. Cisza, piękna zieleń, dobra infrastruktura. W pobliżu Re...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 900 000 PLN (6 170 zł/m2)

8
3
470 m2
2009
14120325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 45127 14120325 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż na dwa samochody. Na parterze salon 45m 2 z komin...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

12
3
440 m2
1995
15716598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24514941 15716598 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal usługowo - mieszkalny z trzema wejściami i dwoma witrynami od frontu, w ciągu działających lokali usługowych (kancelaria adwokacka) w centrum miasta Piaseczna przy ulicy Sierakowskiego 12 B. Cztery k...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
240 m2
-
15836766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26719649 15836766 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerVilla Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania.Odkryj alternatywę dla zatłoczonych osiedli. Villa Piaseczno to elitarna, kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8 dwu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 422 414 PLN (9 546 zł/m2)

6
-
149 m2
2026
15885468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27731646 15885468 Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m², położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie.Mieszkanie jest jasne i słoneczne, odświeżone – dostępne od zaraz.Odrębna własność, jeden właściciel, czysta hipoteka....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

610 000 PLN (12 551 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2000
15122553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10332789 15122553 Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie blisko do miasta. Parter domu to świetnie zaplanowana otwarta przestrzeń. ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (9 254 zł/m2)

5
2
201 m2
2000
15847066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26901123 15847066 Komfortowy segment z dużą działką – gotowy do wprowadzenia!Szukasz idealnego balansu między funkcjonalnością mieszkania a swobodą własnego domu? Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 175 m², położony w sp...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 100 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
3
175 m2
2015
15086826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9370719 15086826 Budowlana w centrum Piaseczna. Wszystkie media.Wymiaery 20.5 x 37m.Okolica nowych domów. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Pszedszkole szkoła,komunikacja bardzo blisko..Dodatkowo jest badanie gruntu.Jest Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoZamieszczon...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 020 000 PLN

-
-
732 m2
-
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15712052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem blisko lasu 24415348 15712052 Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod WarszawąZ przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w  uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.Warto podkreślić, że w p...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 688 000 PLN (14 067 zł/m2)

4
2
120 m2
1988