• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 125

15703072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24243444 15703072 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i tarasem PiasecznoNa sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 , położone na parterze kameralnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych części Piaseczna.To do...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

928 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15624937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22710829 15624937 Działka rolna zlokalizowana jest w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.Wg planu zagospodarowania przestrzennego działka jest oznaczona symbolem 1R - teren rolny.Do działki prowadzi utwardzona droga, wokół tereny zabudowane z doprowadzonymi...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 989 200 PLN (150 zł/m2)

-
-
19928 m2
-
15844356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26832987 15844356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowa Nieruchomość w Chorwacji – Działka z Projektem Luksusowego Domu z Basenem (Vrsi, Dalmacja)Sprzedaż bezpośrednio od właściciela (bez pośredników).Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

756 000 PLN (893 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15740491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24953606 15740491 Kup Swój Idealny Lokal w Serce Piaseczna! Lokalizacja: Piaseczno, ul. Jana Pawła IIPowierzchnia: 102 m²Rok budowy: 2003Wysokość lokalu: 4,40 m (idealny do aranżacji!)Marzysz o idealnym miejscu na swój biznes? Oto oferta, której nie możesz przegapić!P...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 120 000 PLN (10 980 zł/m2)

11
-
102 m2
2003
15740489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 24953607 15740489 Na Sprzedaż Pawilon Handlowo - Usługowy Klimatyzowany, Położony Przy Ulicy Szkolnej w Piasecznie.Pawilon Handlowy na Sprzedaż w Piasecznie!Jeśli szukasz okazji biznesowej, mamy coś specjalnie dla Ciebie!Prezentujemy pawilon handlowo - usługowy klimat...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

129 000 PLN (1 358 zł/m2)

11
-
95 m2
1995
14626176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 151678 14626176 DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozliczeniu właściciel chętnie dokona zamiany na podobne mieszkanie w Grodz...

Piaseczno (Centrum) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

495 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15683669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896646 15683669 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.Jeśli poszukujesz domu w spokojnej dzielnicy z dala od miejskiego zgiełku to ta ofe...

Piaseczno (Pomorskie, gm. Gniew)

599 000 PLN (1 697 zł/m2)

6
2
353 m2
2021
15726909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24708422 15726909 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 71,8m2.Składa się z:- salonu 22,3m2 z wyjściem na balkon,- oddzielnej kuchni 7,24m2,- trzech pokoi - 7,82m2, 8m2, 12,11m2,- łazienki 2,7m2,- toalety 1,9m2,- przedpokojukorytarza 9,73m2.Mieszkanie ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

717 928 PLN (9 999 zł/m2)

4
1
71.8 m2
1991
15822835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639100 15822835 Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania zlokalizowanego w Piasecznie przy ul. Al. Róż.Szczegóły oferty:- Metraż: 36,04 m2- 2 piętro (blok bez windy)- Lokalizacja: ul. Al. Róż, Piaseczno- Typ mieszkania: Spółdzielcze własnościowe (bez KW)- Zakup za...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

465 000 PLN (12 902 zł/m2)

2
1
36.04 m2
1978
15822834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26639099 15822834 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji - Miasteczko Mistrzów Olimpijskich w Mysiadle.Lokal o powierzchni 94,76m2, składający się z:salonu z aneksem 37,54m2,trzech sypialni - 12,02m2, 12,03m2, 14,75m2,łazienki 5,02m2,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 100 000 PLN (11 608 zł/m2)

4
1
94.76 m2
2026
15790508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968172 15790508 Prezentowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w Piasecznie (al. Kalin).Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub rozpoczęcia dochodowej inwestycji z wynajmu.Składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym (20 m2), tworząc...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

544 000 PLN (12 651 zł/m2)

2
1
43 m2
2011
15840680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26783668 15840680 Trzykondygnacyjny skrajny segment na zamkniętym terenie zabudowy szeregowej usytuowany w spokojnej części Józefosławia. Zakupiony w stanie surowym w 2010 roku dał właścicielom możliwość na zastosowanie przemyślanych i nowoczesnych rozwiązań. Wykończ...

Piaseczno (Józefosław) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 800 000 PLN (9 180 zł/m2)

6
-
305 m2
2010