• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 280

15716684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24517965 15716684 INWESTYCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA – POTENCJAŁ 4 MIKROAPARTAMENTÓWNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,78 m² położone przy al. Wojska Polskiego w centrum Szczecina.Nieruchomość posiada bardzo funkcjonalny układ, który po remoncie pozwala ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
91.78 m2
1930
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (9 641 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15883105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673706 15883105 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15890619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882432 15890619 Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 43,1 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 70-tych w ścisłym centrum przy pl. Grunwaldzkim. Na powierzchnię mieszkania składa się:1. Salon2. Sypialnia3. Mały pokój4. Oddzielna kuchnia z oknem5. Ła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (12 065 zł/m2)

3
-
43.1 m2
1974
15841790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798148 15841790 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m²) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława – idealne dla osób ceniących miejski styl życia i doskonałą komunikację lub prowad...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
95.17 m2
1998
15883484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675139 15883484 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m²) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława – idealne dla osób ceniących miejski styl życia i doskonałą komunikację lub prowad...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
95.17 m2
1998
15882921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673320 15882921 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego,- kuchni,- pokoju,- sypialni,- korytarza- łazienki z toaletą. W pokojac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 491 zł/m2)

3
1
58.6 m2
1938
15888848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830450 15888848 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada .Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Uni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

348 000 PLN (9 480 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1970
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930