• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 282

15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15731891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796883 15731891 Lokal handlowy w bardzo dobrym punkcie miasta, ścisłe centrum. Blisko lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo duży przepływ ludzi. Wejście do lokalu po 6 schodkach. Sala sprzedaży ok. 75m2, ponadto biuro o pow. 12m2, pom. socjalne 7,5m2, toal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (11 828 zł/m2)

1
-
93 m2
1938
15731851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796895 15731851 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 504 800 PLN (21 262 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
14641271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2935663 14641271 Lokal handlowy w bardzo dobrym punkcie miasta, ścisłe centrum. Blisko lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo duży przepływ ludzi. Wejście do lokalu po 6 schodkach. Sala sprzedaży ok. 75m2, ponadto biuro o pow. 12m2, pom. socjalne 7,5m2, toal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (11 828 zł/m2)

1
-
93 m2
1938
15814843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626817 15814843 Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina – mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem!Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny, wysoki zysk? Szukasz apartamentu w absolutnie topowej lokalizacji, gdzie na...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1970
15796067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26110656 15796067 Na sprzedaż Szczecin, Śródmieście-Centrum, ul. ParkowaAtrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 62,35 m² piętro 14 budynek z 1996 r.Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Szczecina, przy cichej i zielonej ul. P...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (9 286 zł/m2)

3
1
62.35 m2
1996
15366050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16916349 15366050 Lokal w samym centrum, w którym prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza - biurowa, z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego, bardzo dobrze widoczny, o powierzchni ok. 80 m2, z pomieszczeni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
-
79.33 m2
1893
15716684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24517965 15716684 INWESTYCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA – POTENCJAŁ 4 MIKROAPARTAMENTÓWNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,78 m² położone przy al. Wojska Polskiego w centrum Szczecina.Nieruchomość posiada bardzo funkcjonalny układ, który po remoncie pozwala ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
91.78 m2
1930
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (9 641 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870