• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 82

15895297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961777 15895297 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, do zamieszkania lub do lekkiego odświeżenia w zależności od potrzeb i prefer...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (10 513 zł/m2)

2
-
39 m2
2010
15895299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961782 15895299 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,03m2, położone na 1 piętrze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 rozkładowe pokoje ( powierzchnia ok. 15,55m2 oraz 16,5m2), pokój z aneksem kuchennym ( ok 10,24m2 + ok 5,4m2), ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (6 980 zł/m2)

3
1
60.03 m2
1935
15894141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931647 15894141 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja). Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (7 704 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (12 016 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1980
15890561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879170 15890561 Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój. Propozycja trzypokojowego mieszkania na zamkniętym monitorow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 127 zł/m2)

3
1
70.1 m2
2008
15882994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673177 15882994 Rezerwacja.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Nieruchomość znajduje się ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (10 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1995
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15883700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675419 15883700 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007